logo trzymaj forme

30 MinutDzień Chłopca
5-latki Mróweczki
niedziela, 30 września 2018 06:57
IMG 20180928 10072128 września 2018 roku świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopca. Aby podkreślić jego znaczenie nasi mali mężczyźni byli odświętnie ubrani: biała koszula i krawat... W ramach niespodzianki otrzymali dyplomy "Super Chłopca" oraz samochodzik- czyli to, co chłopcy lubią najbardziej.A na osłodę cała grupa dostała ciasto czekoladowe.
Bardzo dziękuję rodzicom z trójki klasowej za pomysł, realizację i zaangażowanie... radość dziecka jest bezcenna...
 
 
Dominika Kryściak
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information