logo trzymaj forme

30 MinutUrodziny Nadii
3-latki Ważki
poniedziałek, 03 grudnia 2018 06:47
IMG 4866Kotek na torcie
świeczki zdmuchuje,
Twoje urodzinki 
z nami świętuje!
Więcej…
 
"Dzień Pluszowego Misia"
3-latki Ważki
środa, 28 listopada 2018 09:12
IMG 4804Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Małe, duże, z długimi uszami czy bez – wszystkie gotowe do przytulania.
 
W poniedziałek dzieci przyprowadziły do przedszkola swojego najlepszego przyjaciela Pluszowego Misia żeby z nim świętować jego święto.
Więcej…
 
Urodziny Michałka
3-latki Ważki
piątek, 16 listopada 2018 06:15

IMG 4617Dzisiaj nawet mały smoczek
przyszedł na twój 3 roczek.
Przyjmij więc od niego kwiatka
na te Twoje 3 latka.
Wszystkiego najlepszego!

Więcej…
 
Święto Hallowen
3-latki Ważki
piątek, 02 listopada 2018 10:42

IMG 4303Ostatni wtorek października przebiegał w naszym przedszkolu pod hasłem „Halloween na wesoło”. Dzieci przyszły przebrane za duszki, czarownice, sympatyczne wampiry lub ukryły twarze za maskami. Atrakcją dnia była impreza przedszkolna, podczas której przedszkolacy uczestniczyli w licznych zabawach i tańcach. Punktem kulminacyjnym spotkania były zabawy przy muzyce, tańce i pląsy przeplatane słodkim poczęstunkiem. Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem.  Krotko mówiąc: zabawa była super!!!

Więcej…
 
Poznajemy dary jesieni
3-latki Ważki
czwartek, 18 października 2018 05:39

IMG 4115Nasze maluszki na zajęciach poznają dary jesieni.

Więcej…
 
Strona 1 z 3

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information