logo trzymaj forme

30 MinutPszczoły 3 latki
3-latki Ważki
piątek, 21 września 2018 09:11

IMG 3874Przedszkolaki z naszego przedszkola miały przyjemność wziąć udział w warsztatach z udziałem Mistrza Pszczelarstwa Aleksandra Rębacz. Na zajęciach dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o życiu pszczół, ich znaczeniu w przyrodzie, a także o roli pszczelarza.

Usłyszeliśmy czym żywią się pszczoły, jak spędzają zimę i jak powstaje miód.  Zajęcia zakończyły się degustacją miodu, który smakowaliśmy z wielką przyjemnością poznając jego odżywcze właściwości i walory smakowe. Każde dziecko otrzymało na pamiątkę zrobioną własnoręcznie świeczkę z wosku pszczelego oraz pojemniczek miodu do dalszej degustacji z rodziną.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information