logo trzymaj forme

30 Minut



Zajęcia z Języka Angielskiego - poznajemy trzy kolory
3-latki Ważki
wtorek, 02 października 2018 19:25

20180926 090609Dzisiaj maluszki utrwaliły sobie i przypomniały trzy poznane już kolory yellow, green, red. Piosenki, wierszyki, wyliczanki, gry w języku angielskim stanowią doskonałą formę zapoznania najmłodszych z wymową poszczególnych wyrazów i zdań.

Należy dzieci odpowiednio wspierać, rozwijać i pielęgnować. Cokolwiek robią, wzbogacają się i rozwijają. To co robią ucząc się języka sprzyja ich rozwojowi intelektualnemu i społecznemu, osłuchają się z językiem, uczą odmienności języka i kultury.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information