logo trzymaj forme

30 MinutDzień chłopca w Grupie Ważki
3-latki Ważki
wtorek, 02 października 2018 19:37

20180928 101941„Buzia Twoja uśmiechnięta,

w dniu radosnym Twego święta

Przyjmij proszę me życzenia,

niech się spełnią Twe marzenia

Ważna dzisiaj data taka,

bo to przecież Dzień Chłopaka!”

Tak płynęły  życzenia do wszystkich chłopców z przedszkola w dniu ich święta. Oj, było to, było: dużo życzeń, dyplomy, buziaczki, wspólne tańce i zabawy. Nawet ciasteczka, owoce i soczki przy wspólnym stole.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information