logo trzymaj forme

30 Minut



NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
Zajęcia otwarte
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
sobota, 09 grudnia 2017 13:53

choinka"Rodzice kochani, Rodzice nasi mili,
bardzo się cieszymy, że Was tu widzimy..."

Niezwykle miło było nam gościć naszych bliskich na zajęciach otwartych "Świąteczne drzewko". Wspólnie się bawiliśmy i uczyliśmy. Była magia ukryta w zaczarowanym pudełku, zagadki, kalambury, zaprzęgi reniferów, wiersze i niezwykle piękne choinki wykonane przez dzieci i ich najbliższych.

Więcej…
 
Mikołaj, Mikołaj...
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
czwartek, 07 grudnia 2017 06:46

mikolaj clipartTego wyjątkowego Pana z siwą brodą i czerwoną czapką dzieci chciałyby gościć codziennie. Niestety odwiedza nas tylko raz w roku... I to właśnie dziś był ten wspaniały dzień. Od samego rana " Motylki" były wyjątkowo grzeczne i niesamowicie przejęte. Mikołaj zauważył to oczywiście i punktualnie o 9 00 przybył do naszej sali z wspaniałymi prezentami.

Więcej…
 
Andrzejki
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
czwartek, 30 listopada 2017 14:24

magikZebrała się nasza gromada,
choć wieczór jeszcze nie zapada.

Wróżyliśmy, tańczyliśmy

i doskonale się bawiliśmy!!!

Bo dziś wróżb i magii moc…
Która pierwsza za mąż wyjdzie?
I do kogo szczęście przyjdzie?
Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,
ale na wyniki jeszcze poczekamy

Więcej…
 
Urodzinki Klaudynki
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
czwartek, 30 listopada 2017 14:22

prezentyDla kochanej Klaudynki,

na wyjątkowe 6 urodzinki.

Poznaj bajek tysiące,

przygód dwa tysiące.

Miej buzię wesołą,

promienną jak słońce.

Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
sobota, 25 listopada 2017 11:10

misiekMiś jest pierwszą zabawką, jaką otrzymuje dziecko po narodzinach. Jest jego towarzyszem zabaw, pomocą w pokonywaniu nocnych lęków, a w dorosłym życiu miłym wspomnieniem dziecięcych lat.

Więcej…
 
Urodziny Kubusia
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
piątek, 17 listopada 2017 17:29

tortWczoraj Kubusiu chory byłeś i swoje urodzinki bez nas obchodziłeś.

Bardzo się cieszymy, że do pełni sił już wróciłeś i do nas przybyłeś.

Zatem:

Zawsze dziarskiej miny, do zabawy mnóstwo siły,

aut, klocków, pluszaków oraz 100 buziaków od przedszkolaków.

 

 
Święto Niepodległości
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
sobota, 11 listopada 2017 12:04

flaga polskiDzisiejszego dnia dzieci przyszły do przedszkola przepięknie ubrane w barwy biało-czerwone- za co bardzo, bardzo dziękuję Rodzicom - Wyglądały donośnie i tak się też czuły.

Zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania wiersza Władysława Bełzy

Więcej…
 
Urodziny Alicji
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
sobota, 11 listopada 2017 11:58

prezentAla szóste urodzinki dzisiaj miała

i cała grupa jej 100- lat z radością zaśpiewała.

Wszystkiego co najlepsze jej życzyliśmy,

bo bardzo ją polubiliśmy.

Więcej…
 
„Zmieniamy świat serce po sercu"
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
wtorek, 07 listopada 2017 19:22

wozkiW dniu 6 listopada dzieci wzięły udział w projekcie „ Zmieniamy świat serce po sercu” . W ramach programu gościliśmy aktorki z Teatru Lalek z Niepełnoprawnością, które wystawiły sztukę „ Zmieniamy świat serce po sercu” oraz zorganizowały warsztaty.

Więcej…
 
Halloween u Motylków
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
poniedziałek, 06 listopada 2017 06:57

dyniaNasze „ Motylki” zawsze są śliczne, ale w dzisiejszy wtorek wyglądały przeuroczo. Licznie przybyły czarownice, wampiry, szkieletory i diabełki. Wszyscy weseli i chętni do zabawy. Dzieci z radością uczestniczyły w konkursach i quizach, dumnie prezentowały swoje piękne stroje podczas parady oraz umiejętności taneczne podczas balu.

Więcej…
 
Teatr w przedszkolu
NASZE PRZEDSZKOLE 6-latki Motylki
niedziela, 05 listopada 2017 08:58

20171102 101526 resizedW czwartek 2 listopada 2017 r. do grupy „ Motylki” i „ Żuczki ” przybyli wyjątkowi goście- Aktorzy z Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Niespodzianka była tym większa, iż byli to Ci sami aktorzy, których dzieci podziwiały na scenie teatru w niedawno oglądanym przedstawieniu „ Kapelusz Pani Wrony”. Przedszkolaczki uczestniczyły w performatywnym czytaniu tekstu „ Czy umiesz gwizdać Joanno?” Ulfa Starka oraz wzięły udział w warsztatach. Zadanie dofinansowano środkami Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego oraz Gminy Wałbrzych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

unia