logo trzymaj forme

30 MinutZimowe dokarmianie ptaków
AKTUALNOŚCI
niedziela, 26 listopada 2017 18:34

3z3Za oknami jesienno-zimowa aura. Dni stają się coraz krótsze a noce bywają bardzo chłodne. Małymi krokami zbliża się zima. Jest to trudny czas, szczególnie dla zwierząt dziko żyjących. W najbliższych dniach to właśnie one będą potrzebowały naszej pomocy.

21 listopada 2017 Pracownicy Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych przeprowadzili w naszej szkole zajęcia dla uczniów klas czwartych. Podczas godzinnej prelekcji uczniowie poznali gatunki ptaków, które najczęściej można spotkać w okolicach naszych domów i przy karmnikach. Ponadto udało nam się opracować reguły prawidłowego dokarmiania tych zwierząt. Otrzymaliśmy specjalnie przygotowaną karmę, którą rozwiesimy na terenie szkoły, aby nasi skrzydlaci sąsiedzi mogli bezpiecznie przeżyć ten trudny zimowy czas.

Mariola Szachalewicz

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Wykaz dodatkowych dni, wolnych od zajęć lekcyjnych

 

Szanowni Państwo

Dyrektor Zespołu podaje wykaz dni dodatkowo wolnych od zajęć lekcyjnych w drugim półroczu 2018/2019

 

3 dni (egzamin ósmoklasisty)

  • 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) język polski
  • 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) matematyka
  • 17 kwietnia 2019 r. (środa) język obcy nowożytny

Wiosenna przerwa świąteczna

  • od 18 kwietnia 2019 r. (czwartek)  do 23 kwietnia 2019 r. (wtorek)

Majówka

  • 02 maja  2019 (czwartek)
  • 31 maj 2019 r. (piątek) 

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information