logo trzymaj forme

30 MinutZimowe dokarmianie ptaków
AKTUALNOŚCI
niedziela, 26 listopada 2017 18:34

3z3Za oknami jesienno-zimowa aura. Dni stają się coraz krótsze a noce bywają bardzo chłodne. Małymi krokami zbliża się zima. Jest to trudny czas, szczególnie dla zwierząt dziko żyjących. W najbliższych dniach to właśnie one będą potrzebowały naszej pomocy.

21 listopada 2017 Pracownicy Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych przeprowadzili w naszej szkole zajęcia dla uczniów klas czwartych. Podczas godzinnej prelekcji uczniowie poznali gatunki ptaków, które najczęściej można spotkać w okolicach naszych domów i przy karmnikach. Ponadto udało nam się opracować reguły prawidłowego dokarmiania tych zwierząt. Otrzymaliśmy specjalnie przygotowaną karmę, którą rozwiesimy na terenie szkoły, aby nasi skrzydlaci sąsiedzi mogli bezpiecznie przeżyć ten trudny zimowy czas.

Mariola Szachalewicz

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Konsultacje indywidualne dla rodziców
 
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu serdecznie zapraszą na konsultacje indywidualne dla rodziców,
które odbędą się:
20. 11. 2018r. (wtorek)

klasy 1-6
w godz: 16.00-17.00

klasy 7-8
w godz: 17.00-18.00

 
HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI W PRZEDSZKOLU

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 2 W WAŁBRZYCHU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Wszystkie grupy przedszkolne

Więcej …
 
HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 3 W WAŁBRZYCHU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Więcej …

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
Zodiak: Skorpion

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information