logo trzymaj forme

30 MinutPasowanie na Wolontariusza
AKTUALNOŚCI
czwartek, 14 grudnia 2017 15:10

serceWolontariat jest doskonałą szkołą charakteru. Wzbogaca obie strony – nie tylko tego, kto korzysta z pomocy, ale także tego kto udziela wsparcia.

 

Wolontariusze Klubu Ośmiu z naszej szkoły wzięli udział w uroczystym Pasowaniu na Wolontariusza, które odbyło się w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Zebrani złożyli tam przyrzeczenie czynienia dobra i niesienia pomocy, bycia empatycznym, tolerancyjnym i wrażliwym na ludzką i zwierzęcą krzywdę. Następnie wspólnie odśpiewano hymn fundacji „Świat na Tak” i wręczono opiekunom klubów legitymacje.

Obejrzeliśmy także spektakl w wykonaniu artystów z Zespołu Szkół Specjalnych i Stowarzyszenia "Radość Życia" oraz Centrum Aktywności Lokalnej. Temat sztuki w pełni oddawał ideę wolontariatu - dobro jako największa wartość , jaką możemy się dzielić z innymi.

Wszystkim naszym Wolontariuszom z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za bezinteresowną działalność.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Dyrektor ZSP nr3 serdecznie zaprasza

na

KIERMASZ

ŚWIĄTECZNY

wtorek 18.12.2018
godz.16.00-17.00

Sala gimnastyczna

 
Zebrania z rodzicami

odbędą się

18.12.2018 (wtorek)

Grupy przedszkolne godz. 16.00

Klasy I – VIII
godz. 17.00

 
Konsultacje indywidualne dla rodziców
 
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu serdecznie zapraszą na konsultacje indywidualne dla rodziców,
które odbędą się:
20. 11. 2018r. (wtorek)

klasy 1-6
w godz: 16.00-17.00

klasy 7-8
w godz: 17.00-18.00

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information