logo trzymaj forme

30 MinutPasowanie na Wolontariusza
AKTUALNOŚCI
czwartek, 14 grudnia 2017 15:10

serceWolontariat jest doskonałą szkołą charakteru. Wzbogaca obie strony – nie tylko tego, kto korzysta z pomocy, ale także tego kto udziela wsparcia.

 

Wolontariusze Klubu Ośmiu z naszej szkoły wzięli udział w uroczystym Pasowaniu na Wolontariusza, które odbyło się w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Zebrani złożyli tam przyrzeczenie czynienia dobra i niesienia pomocy, bycia empatycznym, tolerancyjnym i wrażliwym na ludzką i zwierzęcą krzywdę. Następnie wspólnie odśpiewano hymn fundacji „Świat na Tak” i wręczono opiekunom klubów legitymacje.

Obejrzeliśmy także spektakl w wykonaniu artystów z Zespołu Szkół Specjalnych i Stowarzyszenia "Radość Życia" oraz Centrum Aktywności Lokalnej. Temat sztuki w pełni oddawał ideę wolontariatu - dobro jako największa wartość , jaką możemy się dzielić z innymi.

Wszystkim naszym Wolontariuszom z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za bezinteresowną działalność.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

"Czysty i zielony Wałbrzych"

 21.04.2018

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami do udziału w akcji ,,Czysty i zielony Wałbrzych”. Zbiórka w sobotę 21.04 o godz. 9.00 pod szkołą. Wiosenne porządki obejmą tereny wokół szkoły, tereny leśne wzdłuż ulic Kurpiowskiej, Żeromskiego oraz nasadzenia drzew przy boisku.

 
Spotkania z rodzicami

odbędą się

23.04.2018 (poniedziałek)

Klasy I-III -godz. 17.00-18.00 konsultacje indywidualne

Klasy IV-VII- godz. 17.00- zebrania z rodzicami

16.30- zebranie organizacyjne w sprawie wycieczki do Zakopanego w sali 209

 
Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu podaje wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych

w roku szkolnym 2017 /2018

Więcej …

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
22 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

Do końca roku zostało 254 dni.
Zodiak: Byk