logo trzymaj forme

30 MinutWigilia Wolontariuszy
AKTUALNOŚCI
czwartek, 21 grudnia 2017 06:54

20171215 133628Wesołych świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną , Życzcie sobie jak najwięcej Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

15 grudnia, w piątkowe popołudnie wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym wolontariuszy ze wszystkich szkół wałbrzyskich. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 5  w Wałbrzychu. Mieliśmy przyjemność obejrzeć Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły. Nie zabrakło składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Czwartek
19 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information