logo trzymaj forme

30 MinutŻołnierz Armii Krajowej widziany oczami dziecka
AKTUALNOŚCI
sobota, 17 lutego 2018 16:08

zdjęcia Ak14.02 w naszej placówce w 76 rocznicę powstania Armii Krajowej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt.: „Moje wyobrażenie żołnierza Armii Krajowej” .Zasadniczym celem konkursu było m.in. kształtowanie postaw patriotycznych, kultywowanie wartości, ideałów i postaw żołnierzy AK.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej dowolną techniką artystyczną. Najlepsze prace uczniów :E. Tumidajewicz, O. Jaskiewicz, M. Nogawka, M. Stawiasz, W. Debicka, W.Pruss zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego we Wrocławiu.

W konkursie szkolnym laureatami zostali:

Oddzial przedszkolny

Im- P.Filmut IIm- N. Burczak IIIm- grupa przedszkolna(praca zespołowa) – 4 latki

Klasy 1-3

Im- K. Grześkowiak IIm- W. Karpowicz IIIm – F. Jopek

2 wyróżnienia: J. Swęd, M. Figiel

Klasy 4-7

Im-W. Kołodziej IIm- W.Korczyńska IIIm- Ł. Karpowicz

2 wyróżnienia: K. Juraszek, N. Waleriańczyk

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Czwartek
19 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information