logo trzymaj forme

30 MinutPiknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”
AKTUALNOŚCI
czwartek, 10 maja 2018 10:35

received 18184796315428559 maja obchodziliśmy na wałbrzyskim Rynku Piknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”. Było międzynarodowo, kolorowo i smacznie. Nasza szkoła prezentowała w tym roku Bułgarię. Tradycyjnie, uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali ciekawe stoiska wystawiennicze różnych krajów wchodzących w skład Unii  Europejskiej. Podczas pikniku nie zabrakło ciekawych gadgetów, strojów narodowych oraz tradycyjnych potraw z 14 krajów europejskich. Można było skosztować wiele potraw. Po występach na sygnał pana Prezydenta uczniowie wypuścili w powietrze balony w kolorach niebieskim i żółtym.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebrania z rodzicami

odbędą się

28.05.2018
(poniedziałek)

Klasy I – VII godz. 17.00

 
Plan lekcji ważny od 14 maja 2018

Do pobrania PLAN LEKCJI (PDF)

 
Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu podaje wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych

w roku szkolnym 2017 /2018

Więcej …

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information