logo trzymaj forme

30 MinutPiknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”
AKTUALNOŚCI
czwartek, 10 maja 2018 10:35

received 18184796315428559 maja obchodziliśmy na wałbrzyskim Rynku Piknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”. Było międzynarodowo, kolorowo i smacznie. Nasza szkoła prezentowała w tym roku Bułgarię. Tradycyjnie, uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali ciekawe stoiska wystawiennicze różnych krajów wchodzących w skład Unii  Europejskiej. Podczas pikniku nie zabrakło ciekawych gadgetów, strojów narodowych oraz tradycyjnych potraw z 14 krajów europejskich. Można było skosztować wiele potraw. Po występach na sygnał pana Prezydenta uczniowie wypuścili w powietrze balony w kolorach niebieskim i żółtym.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information