logo trzymaj forme

30 MinutPiknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”
AKTUALNOŚCI
czwartek, 10 maja 2018 10:35

received 18184796315428559 maja obchodziliśmy na wałbrzyskim Rynku Piknik Europejski pod hasłem „Jesteśmy w Europie”. Było międzynarodowo, kolorowo i smacznie. Nasza szkoła prezentowała w tym roku Bułgarię. Tradycyjnie, uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali ciekawe stoiska wystawiennicze różnych krajów wchodzących w skład Unii  Europejskiej. Podczas pikniku nie zabrakło ciekawych gadgetów, strojów narodowych oraz tradycyjnych potraw z 14 krajów europejskich. Można było skosztować wiele potraw. Po występach na sygnał pana Prezydenta uczniowie wypuścili w powietrze balony w kolorach niebieskim i żółtym.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami dla klas I- VIII

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 serdecznie zaprasza na zebranie z rodzicami dla klas I- VIII, które odbędzie się:

 

22.01.2019r

o godz: 16.30

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BAL KARNAWAŁOWY

24.01.2019 – CZWARTEK

14:00 - 15:30 GRUPY PRZEDSZKOLE (HOL II p)

15:45 - 17:00 KLASY 1-3 (HOL II p)

17:00 – 19.30 KLASY 4-8 (HOL II p)

Podczas balu liczne atrakcje:

kawiarenka

loteria

salon piękności , salony gier

Grupy przedszkolne oraz klasy I - III -odbiór indywidualny dzieci przez rodziców od wychowawców klas

Uczniowie - obowiązkowe obuwie zmienne!

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
18 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 348 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information