logo trzymaj forme

30 MinutPrzerwany Marsz ...
AKTUALNOŚCI
piątek, 30 sierpnia 2019 15:08

 

"Nie pozwólmy im odejść - Polskim Dzieciom Wojny
- bez należytego oddania hołdu i czci oraz
stosownego podziękowania za ich życie,
za to co zrobili dla Polski."

 

Naszą intencją jest to, żeby 2-go września 2019, w 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej, młode pokolenie Polaków razem z Polskimi Dziećmi Wojny, udali się do szkół na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020. [tekst ze strony ... https://www.przerwanymarsz.pl - zapraszamy do odwiedzin].

 

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu zapraszają wszystkie osoby urodzone do 8 maja 1945 roku - Polskie Dzieci Wojny na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w ramach Ogólnopolskiej akcji ,,PRZERWANY MARSZ’’.

Polskie Dzieci Wojny to nasze Babcie i nasi Dziadkowie, osoby urodzone przed zakończeniem II wojny światowej – ostatni świadkowie tamtych tragicznych dni. ,,Przerwany marsz’’ ma w sposób symboliczny dokończyć ich przerwaną przed osiemdziesięciu laty edukację. Pięć lat okupacji zabrało beztroskie dzieciństwo przysparzając dni pełnych cierpień i smutku, niejednokrotnie odbierając im życie. Wchodząc do szkół razem z młodym pokoleniem pokażą i udowodnią, że ich poświęcenie, ich dramatyczny i trudny los nie poszedł na marne, że dzięki temu co oni przeżyli, dzięki temu, że oni wytrwali, w tej chwili młode pokolenie może spokojnie rozpocząć edukację pod okiem swoich nauczycieli.

Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa, przeżywania i wspomnień tamtych dni…

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 8:30 – 16:00
Wtorek: 8:30 – 16:00
Środa: 7:30 – 12:30
Czwartek: 7:30 – 12:30
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
20 Września 2019
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information