DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutOfiary Syberyjskiej Golgoty
AKTUALNOŚCI
środa, 18 września 2019 19:09

 

„W tłocznym wagonie
brak miejsca na nadzieję.
Zastąpił ją strach
odbijający się w Twoich oczach...”
/Maja Kołtun/

 

17 września 2019 roku przedstawiciele społeczności szkolnej wzięli udział w obchodach 80 rocznicy napaści ZSRR na Polskę i 30 rocznicy reaktywacji wałbrzyskiego Oddziału Sybiraków. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem wiązanek kwiatów i zapaleniem zniczy pod pomniku Ofiar Syberyjskiej Golgoty znajdującym się na Piaskowej Górze obok kościoła P. W. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Następnie wszyscy zebrani wzięli udział w Mszy św. koncelebrowanej min. przez Sybiraka księdza prałata Stanisława Pająka. Dalsza część obchodów zorganizowana była na terenie Starej Kopalni. To tutaj dzieci miały okazję wysłuchać wzruszających wspomnień świadków tych nieludzkich wydarzeń, obejrzeć program artystyczny oraz uczcić minutą ciszy pamięć poległych. Nie da się zaprzeczyć, że była to dla naszych wychowanków niezapomniana lekcja historii.

Beata Kolczyńska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna,
Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz,
Teodor

Do końca roku zostało 215 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information