logo trzymaj forme

30 MinutOfiary Syberyjskiej Golgoty
AKTUALNOŚCI
środa, 18 września 2019 19:09

 

„W tłocznym wagonie
brak miejsca na nadzieję.
Zastąpił ją strach
odbijający się w Twoich oczach...”
/Maja Kołtun/

 

17 września 2019 roku przedstawiciele społeczności szkolnej wzięli udział w obchodach 80 rocznicy napaści ZSRR na Polskę i 30 rocznicy reaktywacji wałbrzyskiego Oddziału Sybiraków. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem wiązanek kwiatów i zapaleniem zniczy pod pomniku Ofiar Syberyjskiej Golgoty znajdującym się na Piaskowej Górze obok kościoła P. W. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Następnie wszyscy zebrani wzięli udział w Mszy św. koncelebrowanej min. przez Sybiraka księdza prałata Stanisława Pająka. Dalsza część obchodów zorganizowana była na terenie Starej Kopalni. To tutaj dzieci miały okazję wysłuchać wzruszających wspomnień świadków tych nieludzkich wydarzeń, obejrzeć program artystyczny oraz uczcić minutą ciszy pamięć poległych. Nie da się zaprzeczyć, że była to dla naszych wychowanków niezapomniana lekcja historii.

Beata Kolczyńska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information