DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutEuropejski Dzień bez Samochodu
AKTUALNOŚCI
sobota, 21 września 2019 05:58

W dniu 20 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w jednej z najważniejszych inicjatyw o charakterze europejskim „Europejski Dzień bez Samochodu” zorganizowanym pod auspicjami Komisji Europejskiej.

Organizowana corocznie akcja ma na celu zwiększenie świadomości, oraz zachęcenie mieszkańców do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń i zamiany formy komunikacji np. jazdę na rowerze.

Tegoroczna inicjatywa ruszyła pod hasłem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy". Na placu Starej Kopalni spotkało się liczne grono uczniów wałbrzyskich szkół wraz z opiekunami, gdzie odebrali pamiątkowe koszulki, w których przejechali w uroczystej kawalkadzie przez miasto. Całość pilotowana była przez Policję i Straż Miejską. W ramach akcji odbyły się konkursy, pokazy, prezentacje, wystawy, występy artystyczne, warsztaty bezpiecznego poruszania się rowerem w ruchu drogowym. W Mobilnym Centrum Promocji, zorganizowano wystawę plastycznych prac konkursowych „Bez spalin w Wałbrzychu - zielone miasto”.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

1. Franciszek Kwiatkowski kl. I – I miejsce
2. Patryk Filmut kl. I - II miejsce

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna,
Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz,
Teodor

Do końca roku zostało 215 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information