logo trzymaj forme

30 MinutEuropejski Dzień bez Samochodu
AKTUALNOŚCI
sobota, 21 września 2019 05:58

W dniu 20 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w jednej z najważniejszych inicjatyw o charakterze europejskim „Europejski Dzień bez Samochodu” zorganizowanym pod auspicjami Komisji Europejskiej.

Organizowana corocznie akcja ma na celu zwiększenie świadomości, oraz zachęcenie mieszkańców do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń i zamiany formy komunikacji np. jazdę na rowerze.

Tegoroczna inicjatywa ruszyła pod hasłem „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy". Na placu Starej Kopalni spotkało się liczne grono uczniów wałbrzyskich szkół wraz z opiekunami, gdzie odebrali pamiątkowe koszulki, w których przejechali w uroczystej kawalkadzie przez miasto. Całość pilotowana była przez Policję i Straż Miejską. W ramach akcji odbyły się konkursy, pokazy, prezentacje, wystawy, występy artystyczne, warsztaty bezpiecznego poruszania się rowerem w ruchu drogowym. W Mobilnym Centrum Promocji, zorganizowano wystawę plastycznych prac konkursowych „Bez spalin w Wałbrzychu - zielone miasto”.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

1. Franciszek Kwiatkowski kl. I – I miejsce
2. Patryk Filmut kl. I - II miejsce

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information