DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutBiblioteka pełna skrzatów
AKTUALNOŚCI
niedziela, 22 września 2019 09:19


Uczniowie klasy 2a wybrali się 19.09.2019 r. w magiczny świat baśni i legend. Warsztaty z edukacji regionalnej zostały przeprowadzone w bibliotece na Starym Zdroju. Dzieci wysłuchały utworów literackich związanych z ziemią wałbrzyską, a następnie projektowały domki skrzatów z tworzywa przyrodniczego. Zajęcia były dla dzieci bardzo atrakcyjną formą poznania niesamowitych opowieści o naszym regionie.

Beata Kolczyńska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information