DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutSprzątamy Świat
AKTUALNOŚCI
środa, 25 września 2019 09:28

 

W piątek 20 września uczniowie klasy III b jak co roku czynnie włączyli się w akcję ,,Sprzątanie Świata”. Las w okolicach szkoły okazał się prawdziwym składowiskiem odpadów różnego pochodzenia. Nasze worki w ciągu 10 minut zapełniły się stertą śmieci, niektóre z nich naprawdę nas zadziwiły, okazuje się, że do lasu wyrzucamy wszystko co nam jest niepotrzebne. Szkoda, że nie wszyscy wiedzą i pamiętają, że Ziemia to nasz wspólny dom.

wych. Alicja Peter


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information