DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutW kręgu zamkowych tajemnic
AKTUALNOŚCI
środa, 30 października 2019 19:37

 

29 października 2019r. klasy 3a, 3b miały okazję zgłębić kilka tajemnic Zamku Książ. Nasza przygoda rozpoczęła się od spaceru Książańskim Parkiem Krajobrazowym. W ramach projektu unijnego dzieci uczestniczyły w zwiedzaniu barokowej części zamku, wraz z przewodnikiem odkryły historię rodu Hochbergów, tajemnicę pereł księżnej Daisy oraz opowieść o olbrzymie. W czasie zwiedzania podziemi Zamku Książ sięgnęły do czasów II wojny światowej, która dodatkowo została pokazana na prezentacjach i uzupełniona słowami przewodnika. Pomimo zimna, wilgoci i ciemności dzieci z zainteresowaniem wędrowały podziemną trasą. Wycieczka ta z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci, w czym dopomogą pamiątki zakupione w miejscowym sklepiku.

Barbara Dzierbińska
Alicja Peter

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information