DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutXVII Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski
AKTUALNOŚCI
środa, 30 października 2019 23:46


25 października w „Starej Kopalni” odbył się XVII Integracyjny Konkurs Recytatorski. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, upowszechnianie żywego słowa, dostarczenie dzieciom i młodzieży doznań artystycznych oraz integracja dzieci i młodzieży pełnosprawnej i niepełnosprawnej. Uczestnicy recytowali dowolnie wybrane wiersze polskich poetów. Powołane przez organizatorów profesjonalne jury oceniało dobór repertuaru, interpretacje utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. W konkursie uczestniczyło bardzo dużo wspaniałych recytatorów z wielu szkół powiatu wałbrzyskiego.

Wśród laureatów znalazły się uczennice z naszej szkoły.
W kategorii uczniów klas I – III jury przyznało:

  • I miejsce - Zuzanna Janiczek - uczennica klasy I

W kategorii uczniów klas VII - VIII:

  • III miejsce - Weronka Kołodziej - uczennica klasy VII

Laureaci otrzymali wiele słów uznania od jury i organizatorów konkursu za znakomitą interpretację i ogólny wyraz artystyczny recytowanych wierszy.

Jolanta Małecka
Krystyna Lewicka


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information