DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutUniwersytet Dzieci
AKTUALNOŚCI
środa, 06 listopada 2019 07:48

„Co my wiemy, to tylko kropelka.
Czego nie wiemy, to cały ocean.”
Isaac Newton

 

Uniwersytet Dzieci


Chłonna wiedzy i przygód klasa 2 a uczestniczy w ogólnopolskim programie Uniwersytet Dzieci. Projekt realizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Jagielońskim, Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Wrocławskim oraz Politechniką Poznańską. W ramach zajęć uczniowie wraz z „ Profesorem Szkiełko” uczą się i poznają lepiej samych siebie. Nazywają emocje i dowiadują się jak sobie z nimi radzić, rozbudzają swą kreatywność oraz naturalną ciekawość poznawczą.

Każde dziecko otrzymało swój pierwszy indeks, w którym naklejkami nagradza się wykonanie poszczególnych zadań. Udział w projekcie to wspaniała zabawa i nauka.

Beata Kolczyńska

 

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information