DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutZAPAL PŁOMYK PAMIĘCI...
AKTUALNOŚCI
czwartek, 07 listopada 2019 20:10

 znicz2019

"ZAPAL PŁOMYK PAMIĘCI..."

Jak co roku, w ostatnim tygodniu października, tuż przed 1 Listopada członkowie Szkolnego Klubu Ośmiu Wolontariatu przeprowadzili akcję "Zapal płomyk pamięci". Jej celem jest pamięć o tych, którzy odeszli.


Na cmentarzu położonym niedaleko naszej szkoły nie brakuje opuszczonych, zaniedbanych i smutnych grobów. Są mogiły, gdzie nikt lampki nie zapali.


29 października po zajęciach lekcyjnych grupa wolontariuszy zaopatrzona m.in. w rękawiczki, worki na śmieci ochoczo zabrała się do pracy. Wolontariusze raz po raz doprowadzali mogiły do czystości, odchodząc zapalali znicze.

PŁOMYK PAMIĘCI - Pozdrawiając tych wszystkich, których życie już zgasło!

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information