DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutPIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
AKTUALNOŚCI
środa, 06 listopada 2019 22:34

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT 

28 października uczennice klas IIIa, IIIb oraz IVa uczestniczyły w zajęciach otwartych prowadzonych przez pana Jacka Heilera – trenera piłki siatkowej dziewcząt z Młodzieżowego Klubu Sportowego CHEŁMIEC WAŁBRZYCH. Podczas lekcji dziewczęta pod kierunkiem trenera i starszych koleżanek z liceum doskonaliły podstawowe umiejętności związane z grą w piłkę siatkową. Pan Jacek zachęcał dziewczęta do odwiedzenia Młodzieżowego Klubu Sportowego przy ulicy Wysockiego 11a, w którym odbywają się dodatkowe lekcje dla chętnych uczennic. 

B.Dzierbińska, H.Juchniewicz, A.Peter

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
17 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Jan, Rościsław
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information