DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutFestiwal Nauki - Fabryka Mydełek
AKTUALNOŚCI
wtorek, 12 listopada 2019 19:20

 

Dnia 28.11.2019 w naszej szkole odbył się po raz kolejny Festiwal Nauki. Nasza placówkę odwiedziły dzieci z dwóch wałbrzyskich przedszkoli.

Na początku zajęć dzieci poznały historię mydla oraz etapy jego powstawania. Mydełka owocowe, orientalne, ziołowe… Mydełka pachnące cynamonem, marakują, mandarynkami… Mydełka kokosowe, kawowe, lipowe, lawendowe… Warsztaty mydlarskie to proste zajęcia, na których eksperymentujemy z formą, kolorem, kształtem, fakturą i zapachem.Dzieci same tworzą mydełka glicerynowe wg własnego projektu.Bazy mydlane na których pracujemy są w 100% pochodzenia roślinnego. Własnoręcznie zrobione, pachnące i kolorowe mydełka, to piękna ozdoba lub też oryginalny pomysł na prezent.

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information