DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutPomóżcie dzieciom wygrać konkurs „Czysty Wałbrzych”
AKTUALNOŚCI
środa, 13 listopada 2019 18:44


Do akcji „Czysty Wałbrzych” nasze dzieci podeszły z ogromnym zaangażowaniem- były jak prawdziwi Super Bohaterowie ! Wykonały transparenty promujące działania ekologiczne, przygotowały stroje, oczywiście Super Bohaterów :) Aby zachęcić do działań jak największą ilość osób zrobiły plakaty promujące akcję, które następnie zostały rozwieszone w różnych miejscach naszej dzielnicy. W dniu 5 października, mimo padającego deszczu, przeszywającego wiatru i zimna zgłosiły się wraz ze swoimi rodzinami, aby wysprzątać najbardziej zabrudzone miejsca naszej dzielnicy.

Prosimy – doceńcie trud i zaangażowanie uczniów i pomóżcie im wygrać konkurs „ Czysty Wałbrzych”. Na fb oraz Istagramie należy znaleźć ( lupka): Czysty Wałbrzych. Ukażą się Państwu różne placówki i ich zdjęcia, należy oczywiście znaleźć Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 klasy 2 i 3 :) Jeżeli nie będziemy widoczni, proszę kliknąć : „pokaż wszystkie” i wówczas na pewno znajdą Państwo naszą placówkę. Pod zdjęciami jest „ serduszko” prosimy je klikać w nieskończoność :) Jednocześnie bardzo prosimy o wielokrotne udostępnianie znajdującego się tam linku ( wystarczy kliknąć na znajdujący się pod zdjęciami znaczek f ), poproście o udostępnianie swoich Znajomych i ich Znajomych. Im więcej udostępnień tym lepiej :) Udostępniajcie też zdjęcia z akcji i linki znajdujące się na profilach Waszych znajomych. Polubcie każde udostępnienie, napiszcie komentarz, a nawet kila komentarzy :). Nadmienić należy, iż oprócz klas 2 i 3 w konkursie biorą też udział nasze przedszkolaki oraz klasa 5a, na nich też prosimy oddawać swoje głosy- czyli udostępniamy, komentujemy i lajkujemy. Bardzo prosimy o pomoc- im więcej udostępnień, pozytywnych komentarzy, polubień, tym większą mamy szansę na wygraną.

Beata Kolczyńska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information