DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutDary dla dzieci z Borysławia
AKTUALNOŚCI
czwartek, 14 listopada 2019 20:22


„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”
Albert Schweitzer

 

Dary dla dzieci z Borysławia

 

Dzisiaj, czyli 14.11.2019 roku przekazaliśmy materiały piśmiennicze, zabawki oraz słodycze dla dzieci mieszkających w Borysławiu. Zostaną one zapakowane w paczki i przekazane dzieciom na Mikołaja. Nasi uczniowie przygotowali też kartki z życzeniami i listy. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcą, to dzięki Wam zagości radość i szczęście w serduszkach polskich dzieci mieszkających na Ukrainie.

Beata Kolczyńska

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
3 Kwietnia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Cieszygor, Jakub, Pankracy,
Ryszard

Do końca roku zostało 273 dni.
Zodiak: Baran

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information