DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutSpotkanie z poezją w klasie III b
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 02 grudnia 2019 18:35

 


Dzisiejszy dzień (28 listopada2019 r.) mimo jesiennej aury był dla naszej klasy wyjątkowy. Powodem tego była wizyta bardzo ciepłej i serdecznej osoby, pani Ireny Raszki, która przyszła do nas z kolejną ,,porcją” autorskich wierszy dla dzieci. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Uczniowie wraz z panią Ireną czytały wierszyki, a następnie wykonały do nich ilustracje, które być może pojawią się w kolejnym wydaniu książeczki. Z utęsknieniem będziemy wyczekiwać kolejnych odwiedzin.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information