DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutKonkurs na Bożonarodzeniową Szopkę i Anioła
AKTUALNOŚCI
środa, 08 stycznia 2020 20:49
 
W dniu 13 grudnia podczas Jarmarku Świątecznego na wałbrzyskim Rynku ogłoszone zostały wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, którego organizatorem był Urząd Miejski w Wałbrzychu. Przedmiotem konkursu było wykonanie ozdoby świątecznej – Bożonarodzeniowej Szopki lub Anioła. Prace musiały być wykonane z materiałów ekologicznych. Na wałbrzyskiej Starówce odbyło się wręczenie nagród oraz prezentacja zwycięskich prac. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody we wszystkich trzech kategoriach:
 
Jan Król kl VI b – I miejsce w kategorii indywidualnej
Klasa II b – I miejsce w kategorii grupowej
Julia Izydorczyk kl V c – I miejsce w kategorii rodzinnej
 
Dzieci z rąk pana Prezydenta odebrały atrakcyjne nagrody. Uczniowie klasy II b za zrobienie pięknej szopki otrzymali voucher na wycieczkę po Kotlinie Kłodzkiej. Dzieci do domu wróciły pełne wrażeń.
 
 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna,
Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz,
Teodor

Do końca roku zostało 215 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information