DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutWizyta w schronisku ...
AKTUALNOŚCI
piątek, 20 grudnia 2019 21:01
 
5 grudnia uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą wybrali się do Schroniska dla Zwierząt. Zawieźliśmy suchą karmę, puszki, żwirek oraz koce.
 
W tym dniu pogoda nam nie dopisała, było wyjątkowo mroźnie i wietrznie, ale cieszyliśmy się, że możemy być w tym miejscu, większość po raz pierwszy. Niejeden kotek czy piesek skradł nam serca, wszak każdy z nich patrzy na człowieka takimi oczkami, że chciałoby się od razu zabrać do domu…
 
Nasze wyjście do schroniska nie bez powodu zaplanowaliśmy w przede dniu Mikołajek…  Nadchodzące święta to wyjątkowy czas, każdy z nas liczy na chociaż drobny prezent, na miły gest … Ten czas powinien być radosny dla każdego…
 
Zwracamy się do wszystkich z apelem: 
Odwiedźcie Schronisko dla Zwierząt. Podarujcie zwierzętom chwilę radości, zabierzcie psa na spacer, pogłaszczcie kotka, przynieście drobny prezent dla zwierzaka. Kotek czy piesek odwdzięczy się uśmiechem pyszczka, słodkim mruczeniem. Sprawmy wspólnie, by schroniskowe zwierzątka też poczuły, że ktoś o nich myśli i pamięta w ten świąteczny czas.
 
 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
3 Kwietnia 2020
Imieniny obchodzą
Antoni, Cieszygor, Jakub, Pankracy,
Ryszard

Do końca roku zostało 273 dni.
Zodiak: Baran

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information