DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutGRYWALIZACJA LITERACKA
AKTUALNOŚCI
piątek, 31 stycznia 2020 07:07


GRYWALIZACJA LITERACKA - pod takim hasłem 22 stycznia w naszej szkole odbył się Konkurs Znajomości Lektur. Jego uczestnikami byli uczniowie trzech klas siódmych, zaś na widowni nie zabrakło także ósmoklasistów, bo to przede wszystkim do nich adresowany został konkurs. Głównym celem ,,GRYWALIZACJI…’’ była nie tylko powtórka znajomości literatury przez młodzież, ale również uaktywnienie oraz rozwijanie pasji czytania i świadomości czytelniczej uczniów.

Różnorodność zadań konkursowych – m.in. Jeden z dziesięciu, krzyżówka, rozsypanka czy taboo pozwoliła uczniom sprawdzić się w ciekawych dla nich wyzwaniach.

I miejsce zdobyła klasa 7a, natomiast 7 b i 7 c, po zaciętej walce, uzyskały taką samą ilość punktów i uplasowały się na II miejscu.

Gratulujemy !!!


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna,
Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz,
Teodor

Do końca roku zostało 215 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information