DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutLiterackie spotkania w klasie 3a
AKTUALNOŚCI
czwartek, 06 lutego 2020 17:37

 

W środowy poranek uczniowie klasy 3a zostali zaskoczeni pojawieniem się w klasie naszej lokalnej poetki i zarazem babci jednej z uczennic - pani Ireny Raszki. Pani Raszka przyszła do nas, aby przekazać klasie swoją miłość do poezji i równocześnie, by zachęcić dzieci do czytania wierszy. Uczniowie mieli okazję zapoznania się z twórczością naszego gościa, który zaprezentował swoje bogato ilustrowane wiersze wydane w przepięknej oprawie. Wiersze te znaleźć można w książeczkach autorstwa pani Ireny Raszki: „Baje, bajki-rymowanki”, „Rymowanki – kropkowanki”, „Legenda o Sowigrodzie”, która jest baśnią.


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information