DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut



Konkursy z II półrocza
AKTUALNOŚCI
wtorek, 30 czerwca 2020 09:47

W II półroczu nauki pomimo panującej pandemii koronawirusa i nauczania zdalnego uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział w konkursach, zajmując wysokie miejsca.

 

OSIĄGNIĘCIA

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

II  półrocze roku szkolnego 2019/2020

Nazwa konkursu – zasięg Organizator

Osiągnięte

wyniki

 

Odpowiedzialny

nauczyciel

Międzynaro-

dowy Konkurs

na wykonanie

ilustracji do

wiersza

,,Baśń o

wirusie”

Irena Raszka

Ryszard Żerkowski

Elżbieta Wolniak-Gonera

Nagrody:

Zuzanna

Pietryga

Jakub Jurski   

Wyróżnienia:

Emilia

Krzymińska

Filip Gadziński

Julia Trela

Maja Raszka

Natalia

Suchomska

Ryszard Matuszewski

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

Ogólnopolski

Konkurs

na napisanie

wiersza-bajki

   Irena Raszka

   Maria Raszka

   Ryszard Żerkowski

Wyróżnienie

Ryszard Matuszewski

Alicja Peter

Ogólnopolski

,,Mój

wymarzony

dom”

Grupa AGBUD

III miejsce

Alicja

Borowska

Beata

Kolczyńska

Powiatowy

,,Kronika przeczytanych książek’’

PSP nr 5 w Wałbrzychu

Wyróżnienie

Marta Kwolek

Maria Kiedrowska

Gminny

Pływanie

OSiR

II miejsce

Maciej Król, Jeremiasz Topolewski

III miejsce

Ochudło

Dominik

II miejsce

Srebro w sztafecie drużynowej

Karolina Chmielewska

Hanna Juchniewicz

Magdalena Grzesiak

Miejski

"Dzień Flagi moimi oczami"

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK"

Nagrody:

Filip Gadziński

Ryszard Matuszewski

Alicja Peter

Miejski

,,Literowanie

na śniadanie”

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod

Atlantami”

w Wałbrzychu

II miejsce

Julia Kuśmierczyk kl. IVa

Hanna Lewicka - Jarco

Miejski

,,Czysty Wałbrzych”

Urząd Miasta Wałbrzych

I miejsce

Klasa IIa, II b,

IIIa, IIIb

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

Beata

Kolczyńska

Mirosława Adamowicz

Miejski

,,Zasady bezpieczeństwa

Kubusia

Puchatka”

PSP nr 2

I miejsce

Zuzanna

Pietryga

Wyróżnienie

Kamil

Biziewski

Barbara Dzierbińska

Beata

Kolczyńska

Miejski

,,Moje

ulubione zwierzątko”

PSP nr 21

Nagroda

Kamil

Biziewski

Beata

Kolczyńska

Miejski

,,Wałbrzych w zimowej

odsłonie”

Przedszkole Samorządowe

nr 8 w Wałbrzychu

3 latka

Zuzia  KupiszI miejsce

4 latka

Julia Mielczarek wyróżnienie

Basia Borcoń I miejsce

Alicja Molenda II miejsce

Wojtek Sprycha III miejsce

5 latki

Julia ZamielskaI miejsce

Stasia Sołtysiak II miejsce

6 latki

Amanda Kisiel wyróżnienie

NataliaBurczak II miejsce

Jakub Mazur III miejsce

Barbara Wożnicka
 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Harmonogram pracy pedagoga


Pani Weronika Krzywda
Poniedziałek: 7:30 – 12:30
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 13:30
Czwartek: 9:00 – 14:30
Piątek: 8:00 – 14:00

 
Harmonogram pracy psychologa


Pani Weronika Zgodzaj
Poniedziałek: 14:00 – 16:00
Środa: 8:00 – 13:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 
Harmonogram pracy logopedy


Pani Lesława Markowska
Środa: 8:30 – 13:30
Czwartek: 8:30 – 13:30

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
31 Października 2020
HALLOWEEN
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Antoni, Antonina,
August, Augusta, Godzimir, Godzisz,
Lucylla, Łukasz, Saturnin, Saturnina,
Urban, Wolfgang

Do końca roku zostało 62 dni.
Zodiak: Skorpion

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information