DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut



GODZINY DOSTĘPNOŚCI
poniedziałek, 21 listopada 2022 21:21

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ZSP NR 3

1. Adamowicz Mirosława ________ środa, godz. 11.35-12.35
2. Andrzejewski Wojciech________ piątek, godz. 13.00-14.00
3. Baczewska Renata____________ środa, godz. 14.40-15.40
4. Chmielewska Karolina_________ piątek, godz. 7.40-8.40
5. Chromy Zbigniew ____________ środa, godz. 9.55-10.55
6. Dzierbińska Barbara ___________środa, godz.11.35-12.35
7. Flis Anna ____________________poniedziałek, godz. 14.30-15.00
8. Grzesiak Magdalena ___________ czwartek, godz. 13.40-14.40
9. Jarco Hanna __________________środa, godz.14.30-15.30
10. Jarosz Joanna__________________co drugi czwartek, godz. 15.00-16.00
11. Juchniewicz Hanna____________ wtorek, godz. 13.40-14.40
12. Kamińska Iwona ______________czwartek, godz. 9.40-10.40
13. Kiedrowska Maria_____________ środa, godz. 12.35-13.35
14. Kolczyńska Beata _____________ środa, godz. 15.40-16.40
15. Kowalska Marta_______________ środa, godz. 13.35-14.35
16. Krawczyk Sebastian ___________ poniedziałek, godz. 14.00-15.00
17. Kryściak Dominika ____________wtorek, godz. 10.40-11.40
18. Kucharski Grzegorz
• co drugi piątek, godz. 12.35-13.35
19. Lindenblat Gabriela ____________środa, godz. 9.55-10.25
20. Mały Joanna __________________ wtorek, godz. 14.25-15.25
21. Marciniak Ewelina
• pierwszy poniedziałek danego miesiąca dla uczniów godz. 14.00-15.00
• drugi poniedziałek danego miesiąca dla rodziców godz. 14.00-15.00
22. Mielczarek Dorota _____________wtorek, godz.15.35-16.35
23. Ochudło Edyta ________________czwartek, godz. 11.35-12.35
24. Peter Alicja __________________środa, godz.10.40-11.40
25. Przyślewicz- Chruszcz Marta _____wtorek, godz. 15.00-16.00
26. Radziszewski Janusz ___________czwartek, godz. 11.50-12.50
27. Rębacz Renata _________________środa, godz. 13.40-14.40
28. Sowa Iwona
• co drugi tydzień środa, godz. 14.30-15.30
29. Stuka Lucyna __________________ wtorek, godz. 10.00-11.00
30. Swęd Agnieszka ________________środa, godz. 14.30-15.30
31. Szachalewicz Mariola ___________ czwartek, godz.12.35-13.35
32. Tomczyk Violetta_______________wtorek 11.30-12.30
33. Tomkalska Ewa_________________ środa, godz.14.30-15.30
34. Wilman Agnieszka ______________wtorek, godz. 14.00-15.00
35. Woźnicka Barbara _______________poniedziałek, godz. 14.35-15.35
36. Ziembicka-Bartnicka Karina _______poniedziałek godz.16.10-16.40, wtorek godz.13.35-14.05

*przy zmiennych tygodniach godzin dostępności prosimy o kontakt z nauczycielem prowadzącym


GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA W ZSP NR 3

1.Figiel Agnieszka
• środa dla rodziców, godz. 8.50-9.20
• środa dla uczniów, godz. 14.40-15.10
2.Karolak Monika
• wtorek, godz. 10.00-11.00, 11.00-12.00 (zamienne co tydzień)
3.Nowak Anna
• wtorek dla rodziców, godz. 9.30-10.00
• wtorek dla uczniów, godz. 14.00-14.30
4.Prusinowska Patrycja
• środa, godz. 15.00-16.00
5.Pruszkowska Karolina
• wtorek, godz.11.00-12.00, 10.00-11.00(zamiennie co tydzień)
6.Suława Patrycja
• wtorek, godz. 9.05-9.20, 12.00-12.15
• czwartek, godz. 9.05-9.20, 12.00-12.15
7.Szczęsna Aneta
• wtorek, godz. 10.00-10.30, 15.30-16.00
8.Ziątek Ewa
• poniedziałek, godz. 9.10-9.25 12.00-12.15
• środa, godz. 9.10-9.25 12.00-12.15

*przy zmiennych tygodniach godzin dostępności prosimy o kontakt z nauczycielem prowadzącym

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information