DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 MinutZwiedzanie okolicy
poniedziałek, 10 października 2022 16:24

Korzystając z pięknej pogody, postanowiliśmy pozwiedzać okolice naszego przedszkola. Odwiedziliśmy również nasz plac zabaw.

 
Pierwszy dzień w przedszkolu
niedziela, 04 września 2022 16:18

"Pierwszy dzień w przedszkolu"

01.09.2022r. mieliśmy ogromną przyjemność powitać naszych nowych przedszkolaków. Dzieci poznały swoje Panie oraz mogły pobawić się nowymi zabawkami. Chociaż niektórym było jeszcze trudno rozstać się z rodzicami to musimy przyznać, że nasze nowe Mróweczki były bardzo dzielne :-)

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information