DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutDzień Przedszkolaka
sobota, 03 października 2020 13:34

Dnia 18.09.2020r. obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dla naszej najmłodszej grupy "Mróweczek" było to nowe doświadczenie, które wniosło wiele radości i uśmiechu na ich twarzach. Odbyły się tańce z balonami, zabawy muzyczno-ruchowe z chustą animacyjną oraz wiele innych atrakcji. Na koniec naszej zabawy na dzieci czekał również słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information