DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 Minut„Żyj zdrowo, graj kolorowo!”
czwartek, 01 czerwca 2023 20:42

Miło Nam poinformować o przystąpieniu przez naszego przedszkola do projektu „Żyj zdrowo, graj kolorowo!” realizowanego przez Wałbrzyski Klub Tenisowy ATRI, dzięki dofinansowaniu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Trzydziestka dzieci z naszej placówki będzie brała udział w zajęciach ogólnorozwojowych z elementami tenisa aż do końca sierpnia. Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany czas.

 
Bal karnawałowy
piątek, 10 lutego 2023 13:48

 
Wigilia
piątek, 23 grudnia 2022 13:46

 
Coraz bliżej święta - Piernikowo
poniedziałek, 12 grudnia 2022 13:39

 
5-latki WAŻKI - opiekun Aneta Szczęsna
czwartek, 16 września 2021 13:17

 

5-latki WAŻKI - opiekun Aneta Szczęsna

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information