niedziela, 04 lutego 2024 18:38 |
OSIĄGNIĘCIA
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
I półrocze roku szkolnego 2023/2024
Klasy I - III
|
Nazwa
konkursu
zasięg
|
Rodzaj konkursu |
Organizator |
Osiągnięte wyniki |
Nauczyciel odpowiedzialny |
Ogólnopolski
,,Psie troski”
|
plastyczny |
Fundacja Serce Świata |
Zdobycie certyfikatu ,,Obrońca Zwierząt”
klasa Ia
|
Alicja Peter |
Wojewódzki
,,Wakacyjne wspomnienia”
|
plastyczny |
,,Klub bajki” Irena Raszka, Ryszard Żerkowska |
wyróżnienie
Alicja Stawicka I a
Igor Konsewicz I a
|
Alicja Peter |
Wojewódzki
,,W zdrowym ciele zdrowy duch”
|
przyrodniczy |
,,Klub bajki” Irena Raszka,
Ryszard Żerkowski
|
II miejsce
Stanisław Janeczko I a
Nikodem Kandyba I a
|
Alicja Peter |
Powiatowy
,,Pożeracze książek”
|
plastyczny |
Biblioteka pod Atlantami |
II miejsce
Julia Zielińska III a
III miejsce
Franciszek Knap III a
|
Beata Kolczyńska |
Powiatowy
,,Dziecięce szopki”
|
plastyczno-techniczny |
Miejska Biblioteka Publiczna Boguszów-Gorce |
Wyróżnienie
Urszula Gałan III b
|
Mirosława Adamowicz |
Powiatowy
,,Najpiękniejsza recyklingowa
ozdoba świąteczna”
|
plastyczno-techniczny |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu |
III miejsce
Daniel Jach I b
|
Dominika Kryściak |
Miejski
,,Portret Świętego Mikołaja”
|
plastyczny |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu |
Wyróżnienie
Hubert Bełza I a
|
Alicja Peter
Beata Kolczyńska
|
Miejski
,,Mój dziadek był górnikiem”
|
plastyczny |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wałbrzychu |
I miejsce
Franciszek Knap III a
|
Beata Kolczyńska |
Miejski
,,Galaktyczni
tubylcy”
|
plastyczny |
III Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu |
III miejsce
Ksawery Kania I b
|
Dominika
Kryściak
|
Miejski
,,Szanujmy się”
|
plastyczny |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu |
II miejsce
Klasa II b
|
Edyta Ochudło |
OSIĄGNIĘCIA
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
I półrocze roku szkolnego 2023/2024
Klasy IV - VIII
|
Nazwa konkursu-zasięg |
Rodzaj konkursu |
Organizator |
Osiągnięte wyniki |
Nauczyciel odpowiedzialny |
Ogólnopolski
,,Na stalowych skrzydłach”
|
literacki |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Puławach |
II miejsce
Maja Raszka VII a
|
Maria Kiedrowska |
Ogólnopolski
,,Poezja
Grunwaldu”
|
literacki |
Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku |
III miejsce
Maja Raszka VII a
|
Maria Kiedrowska |
Ogólnopolski
,InstaLogik”
|
matematyczno-informatyczny |
Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, MEN |
Zakwalifikowanie się do udziału w III, ostatnim etapie (finał)
Bartosz Lawryk, Maja Raszka VII a
|
Wojciech Andrzejewski
Renata Rębacz
|
Wojewódzki
,,Zdolny Ślązak”
|
język niemiecki |
Dolnośląski Kurator Oświaty |
Zakwalifikowanie do: etapu powiatowego
Klara Rejman VIIIa
etapu wojewódzkiego
Fabian Kapelko VII a
|
Barbara Dzierbińska |
Powiatowy
,,Pożeracze
książek”
|
literacki |
Biblioteka pod Atlantami |
I miejsce
Elena Tylman IV a
II miejsce
Tymoteusz Brzeski IV a
Klara Rejman VIII a
|
Hanna Jarco |
Powiatowy
Wolontariusz
Roku 2023
|
społeczny |
Fundacja Katolicka Inicjatwa Berit Głuszyca/ Rządowy Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu |
Tytuł Wolontariusza Roku
Zuzanna Pietryga VII a
|
Maria Kiedrowska
|
Miejski
,,Mój dziadek był
górnikiem”
|
plastyczny |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wałbrzychu |
I miejsce
Natalia Burczok IV
II miejsce
Jagoda Solarska VI a
Jakub Jurski VII b
|
Ewelina Marciniak |
Miejski
..Projekt maskotki
Aqua-Zdrój”
|
techniczny |
Aqua-Zdrój Wałbrzych |
I miejsce
Aleksandra Zawidzka IV b
|
Beata Kolczyńska |
|