DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 MinutPączek dla Afryki
wtorek, 01 marca 2022 14:04

Grupa Pszczółki wspólnie świętowała Tłusty Czwartek.

Włączyliśmy się w akcje Pączek dla Afryki.

 
Pszczółki wspierają Ukrainę
poniedziałek, 28 lutego 2022 20:44

Nasze pracowite Pszczółki całym sercem sa z Ukrainą

 
Bal Karnawałowy!
poniedziałek, 21 lutego 2022 21:33

Bal Karnawałowy!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 18 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.

 
Prelekcja o ptakach
poniedziałek, 03 stycznia 2022 12:38

Grupa "Biedronki" oraz "Pszczółki" miały przyjemność gościć w Naszym przedszkolu Panią Magdalenę Mol oraz Pana Janusza Woźnickiego, którzy opowiedzieli dzieciom o swoich skrzydlatych przyjacielach.

Przedszkolaki mogły zobaczyć oraz wysłuchać ciekawych opowieści o życiu i zwyczajach ptaków takich jak Sowa oraz Jastrząb. Dzięki prelekcji przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę na temat gatunków ptaków.

 
Prezenty dla Domu Seniora
piątek, 31 grudnia 2021 12:32

Nasze 6 latki z grupy "Biedronki" i "Pszczółki" wraz ze swoimi Rodzicami pomogli przygotowywać prezenty dla Pensjonariuszy z wałbrzyskiego Domu Seniora Rusinowa. 

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc i okazane serce. Wspólnie Spełniliśmy marzenia Pani Sabiny i Pana Ryszarda.

Serdecznie dziękujemy
Barbara Woźnicka i Anna Nowak

 
6-latki PSZCZÓŁKI - opiekun Barbara Woźnicka
niedziela, 12 września 2021 12:20

 

6-latki PSZCZÓŁKI - opiekun Barbara Woźnicka

Grupa na placu zabaw, prace plastyczne oraz praca z książką.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information