logo trzymaj forme

30 Minut



Gratulacje dla wyróżnionych uczniów w I półroczu 2018/2019

 

23.01.2019r odbył się apel szkolny, podczas którego Dyrektor Szkoły p. Marta Przyślewicz – Chruszcz złożyła gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom klas I – VIII, w związku z osiągnięciem wysokich wyników w nauce w I półroczu 2018/2019. Pani Dyrektor życzyła młodym i zdolnym, wytrwałości w trudzie oraz dalszych sukcesów w II półroczu.

 

WYRÓŻNIENI KLASY I – III (44 uczniów)

Klasa 1A

  • Biziewski Kamil
  • Borowska Alicja
  • Bujakowska Joanna
  • Dworniczek Klaudia
  • Grzesik Lena
  • Jankowski Oliwier
  • Kołodziej Jakub
  • Majgier Oliwia
  • Marciniak Wiktoria
  • Matusiak Majka
  • Skwarek Kacper
  • Solarska Jagoda
  • Rożek Paweł
  • Waleriańczyk Milena
  • Wiśniewska Julia

Klasa 1B

  • Gębski Igor
  • Gratzke Michał
  • King Samuel
  • Kosiba Krzysztof
  • Kowalczyk Aleksandra
  • Lacki Olaf
  • Morawski Konrad
  • Siljanczuk Julia
  • Stawiarska Martyna
  • Topolewski Ignacy
  • Żabierek Joanna
  • Żyłak Natalia

Klasa 2A

  • Fedorowski Dominik
  • Krzymińska Emilia
  • Mirota Oliwia
  • Pietryga Zuzanna
  • Tonkow Inga

Klasa 2B

  • Jurski Jakub
  • Kołodziejczyk Bartosz
  • Matuszewski Ryszard
  • Suchomska Natalia
  • Trela Julia
  • Zalewski Mateusz

Klasa 3A

  • Frączak Marcel
  • Kuś Zofia
  • Kuśmierczyk Julia
  • Markowski Bartosz
  • Swęd Julia
  • Żydek Oliwier

 

WYRÓŻNIENI KLASY IV – VIII (44 uczniów)

Klasa 4A

  • Karpowicz Wiktor – 4,91; bardzo dobre
  • Stachula Zofia – 4,82; wzorowe

Klasa 4B

  • Figiel Michalina – 5,09; wzorowe
  • Grześkowiak Kamil – 5,09; wzorowe
  • Korzecka Karolina – 4,82; wzorowe

Klasa 4C

  • Julia Izydorczyk – 5,18; wzorowe
  • Włochal Franciszek – 5,18; bardzo dobre
  • Wojtanowski Szymon – 5,09; wzorowe
  • Pałosz Maciej – 4,82; bardzo dobre

Klasa 5A

  • Wiktoria Kończak – 5,17; wzorowe
  • Alicja Dolata – 5,00; wzorowe
  • Ida Tumasz – 4,75; wzorowe

Klasa 5B

  • Jan Król – 5,17; bardzo dobre
  • Aleksandra Rejdak – 5,08; wzorowe
  • Zuzanna Żabierek – 5,0 ; wzorowe
  • Anna Rębacz – 4,83; wzorowe
  • Joanna Piwko – 4,75; wzorowe

Klasa 6A

  • Amelia Sowa – 5,2; wzorowe
  • Mateusz Poniatowski – 5,0; wzorowe
  • Maciej Nogawka – 5,0; wzorowe
  • Klaudia Juraszek – 4,85; wzorowe

Klasa 6B

  • Honisz Hanna – 5,45; wzorowe
  • Grzesik Julia – 5,25; wzorowe
  • Kołodziej Weronika – 4,82; wzorowe

Klasa 6C

  • Oliwia Nowaczyk – 4,82; wzorowe

Klasa 7A

  • Natalia Kończak – 5,21; wzorowe
  • Marta Kwolek – 5,07; wzorowe
  • Emilia Osowska – 4,77; wzorowe

Klasa 7B

  • Jakub Tumasz – 4,77; wzorowe

Klasa 8B

  • Maciej Daszyński – 4,86; wzorowe
  • Jakub Karalus – 4,79; wzorowe

 

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information