logo trzymaj forme

30 Minut



JESTEŚMY Z NICH DUMNI

 

Uczniowie wspaniali w klasach I – III

 

klasa I a

1.Fedorowski Dominik

2.Januszewicz Karolina

3.Jopek Franciszek

4.Kapelko Fabian

5.Krzymińska Emilia

6.Marcinkowska Oliwia

7.Pietryga Zuzanna

8.Raszka Maja

9.Tonkow Inga

 

klasa I b

1. Hormański Łukasz

2. Jursk Jakub

3. Kołodziejczyk Bartosz

4. Raszka Julia

5. Suchomska Natalia

6. Trela Julia

7. Zalewski Mateusz

 

klasa II a

1. Frączak Marcel

2. Kuś Zofia

3. Kuśmierczyk Julia

4. Markowski Bartosz

5. Żydek Oliwier

6. Swęd Julia

 

klasa III a

1. Boroń Maksymilian

2. Jaje Dawid

3. Karpowicz Wiktor

4. Kiecher Wiktoria

5. Pardo Michał

6. Pawlak Weronika

7. Sodolewski Bartosz

8. Stachula Zofia

 

klasa III b

1. Awdankiewicz Paweł

2. Figiel Michalina

3. Grześkowiak Kamil

4. Korzecka Karolina

5. Łapiński Piotr

6. Smolińska Oliwia

 

klasa III c

1. Cierniak Maja

2. Dobrowolska Maja

3. Gad Julia

4. Gratzke Weronika

5. Gunia Kornelia

6. Izydorczyk Julia

7. Stramel Anna

8. Włochal Filip

9. Włochal Franciszek

 

Uczniowie klas IV - VII z oceną co najmniej bardzo dobrą z zachowania i średnią ocen co najmniej 4,75

 

klasa IV a

1. Kończak Wiktoria – 5,27 wzorowe

2. Dolata Alicja – 4,80 wzorowe

3. Sibilski Jakub – 5,00 wzorowe

4. Słodkiewicz Klaudia – 4,82 wzorowe

5. Paździor Oliwier – 4,82 bardzo dobre

 

klasa IV b

1. Król Jan - 5,63 wzorowe

2. Rejdak Aleksandra - 5,09 wzorowe

3. Ochudło Dominik – 5,00 wzorowe

4. Piwko Joanna - 5,09 wzorowe

5. Rębacz Anna - 5,00 wzorowe

6. Żabierek Zuzanna - 5,09 wzorowe

7. Zbirek Kinga – 4,80 wzorowe

 

klasa V a

1.Poniatowski Mateusz -5,45 wzorowe

2.Nogawka Maciej -5,45 wzorowe

3.Sowa Amelia -5,63 wzorowe

3.Juraszek Klaudia -5,27 wzorowe

5.Grzegorczyk Julia -5,09 wzorowe

6. Szmitowski Filip -5,09 wzorowe

7.Mydłowski Ryszard -4,81 wzorowe

8.Kwiatkowski Adam -4,81 wzorowe

9.Kwiatkowski Jakub -4,81 wzorowe

10.Malon Jakub -4,81 wzorowe

11.Gąsiorek Patrycja -4,81 wzorowe

 

Klasa VB

1. Julia Grzesik - 5,18 wzorowe

2. Hanna Honisz - 5,36 wzorowe

3. Łukasz Karpowicz -4,81 bardzo dobre

4. Weronika Kołodziej - 5,09 wzorowe

5. Ines Martinez-Słowikowska -5,18 wzorowe

 

klasa V c

1. Gaja Nowosielska – 5,73 wzorowe

2. Kacper Rachwał – 5,0 wzorowe

3. Oliwia Nowaczyk – 5,10 wzorowe

4. Amelia Kuźma – 4,90 wzorowe

5. Marta Sobas – 5,10 wzorowe

6. Krygier Hubert – 4,80 bardzo dobre

 

klasa VIa

1. Kończak Natalia – 5,64 wzorowe

2. Kwolek Marta – 5,55 wzorowe

3. Osowska Emilia – 5,3 wzorowe

4. Wysocki Jakub – 5,27 wzorowe

5. Wierzchołowska Kamila – 5,0 wzorowe

6. Jarema Szymon- 5,27 wzorowe

7. Król Maciej – 5,09 wzorowe

8. Tomaszewska Nikola – 4,82 bardzo dobre

9. Wierzchołowska Kamila – 4,82 wzorowe

 

klasa VIb

1. Janiczek Julia - 5,27 wzorowe

2. Żyłak Alicja - 5,0 wzorowe

3. Bednarek Łukasz – 4,90 wzorowe

4. Tumasz Jakub – 5,20 wzorowe

 

klasa VIIb

1. Dębicka Wiktoria- 4,85 bardzo dobre

2. Daszyński Maciej- 5,14 wzorowe

3. Stawiarz Maja- 4,78 wzorowe

4. Karalus Jakub- 5,35 wzorowe

5. Skrzyniarz Kacper – 4,92 wzorowe

6. Rawa Dominika – 4,77 wzorowe

 

klasa VIIb

1. Tumidajewicz Emilia – 4,86 wzorowe

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information