DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut



Udział szkół w konkursach, turniejach, olimpiadach

o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym

w I półroczu roku szkolnym 2020/2021

 

                                                   OSIĄGNIĘCIA

                                 KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

                                    I  półrocze roku szkolnego 2020/2021

                                                      Przedszkole

Nazwa konkursu

- zasięg

Organizator Osiągnięte wyniki Odpowiedzialny nauczyciel

Konkurs plastyczny

„Elektryczne śmieci w moim mieście”

Ogólnopolski

Fundacja Odzyskaj Środowisko

w Bogumiłowie

III miejsce

Oliwier Hersz

Karolina Pruszkowska

Konkurs plastyczny

,,Ilustracja do jesiennej

Piosenki”

Miejski

Przedszkole Samorządowe

nr 4 w Wałbrzychu

Wyróżnienie

Julia Mielczarek

Barbara

Woźnicka

Konkurs plastyczny

„Kopernikalia 2020”

Międzyszkolny

III Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu

II miejsce

Filip Lisowski

III miejsce

Amanda Kisiel

Agnieszka

Figiel

 

                                                                          OSIĄGNIĘCIA

                                                   KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

                                                      I  półrocze roku szkolnego 2020/2021 

                                                                           Klasy I - III

 

Nazwa konkursu- zasięg

 

 

            Organizator

 

 

  Osiągnięte wyniki

 

 

Odpowiedzialny

    nauczyciel

Konkurs plastyczny

,,Zdrowe, smaczne, kolorowe- kupuj

produkty krajowe”

Ogólnopolski

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

I miejsce

Alicja Borowska kl.IIIa

B. Kolczyńska

Konkurs literacki

„Bajki na Mikołajki–

pół żartem, pół serio”

Ogólnopolski

Irena Raszka, „Biblioteka Miejska pod Atlantami”

wyróżnienie

Pola Lindenblat kl.Ib

Oskar Kicka kl. Ib

 

A. Peter

Konkurs plastyczny

„Miecia z ImPetem”

Ogólnopolski

Adliner Sp. z o.o.,

z siedzibą w Warszawie

nagroda

Julia Siljanczuk kl. IIIb

M. Adamowicz

Konkurs plastyczny

,,Moja ulubiona książka”

Ogólnopolski

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

nagroda

Maja Krzysztofik kl. IIa

K. Lewicka

Konkurs plastyczny

„Mój dziadek był górnikiem”

Powiatowy

Zespół

Szkolno–Przedszkolny

 nr 4 w Wałbrzychu

I miejsce

Joanna Bujakowska kl.IIIa

II miejsce

Alicja Borowska kl.IIIa

III miejsce

Zofia Pietryga kl. IIa

B. Kolczyńska

K. Lewicka

Konkurs plastyczny

,,Portret Świętego Mikołaja”

Gminny

Zespół

Szkolno-Przedszkolny

 nr 6 w Wałbrzychu

Wyróżnienie

Aleksandra Zawidzka kl. Ib

Alicja Borowska kl. IIIa

A. Peter

B. Kolczyńska

Plastyczny Konkurs

„Totus Tuus”-

„Cały Twój Maryjo”

Międzyszkolny

Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 28

Im. Jana Pawła II

W Wałbrzychu

Wyróżnienie 

Alicja Borowska kl. IIIa

J. Radziszewski

Konkurs pieśni i piosenki patriotycznej „Radosna  Niepodległa”- 2020

Międzyszkolny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałbrzychu

III miejsce

Zuzanna Janiczek kl. IIa

 

K. Lewicka

Konkurs poezji patriotycznej

„Piękna nasza Polska cała”

Międzyszkolny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu

II miejsce

Justyna Gałązka kl. IIa

 

K. Lewicka

 

                                                                          OSIĄGNIĘCIA

                                                   KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

                                                      I  półrocze roku szkolnego 2020/2021

                                                                           Klasy IV - VIII

Nazwa konkursu- zasięg Organizator Osiągnięte wyniki

Odpowiedzialny

nauczyciel

Konkurs fotograficzny

,,Niewiasty Niepospolite”

Ogólnopolski

Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie 

II miejce

Julia Izydorczyk kl.

B. Kolczyńska

,,Być jak Ona”

Ogólnopolski

Fundacja Honor Pomagania Dzieciom w Warszawie

II miejsce

Klasa VI a

M. Kiedrowska

Zdolny Ślązak- j. niemiecki

 (etap szkolny)

 Wojewódzki

 

 

Kuratorium Oświaty

we Wrocławiu

zakwalifikowanie się

do etapu powiatowego

Kinga Zbirek kl. VIIb

B. Dzierbińska

Zdolny Ślązak - j.polski 

(etap szkolny)

Wojewódzki   

Kuratorium Oświaty

we Wrocławiu

zakwalifikowanie się

do etapu powiatowego

Jan Król kl. VIIb

 

H. Jarco

Zdolny Ślązak  -przyroda

 (etap szkolny)

Wojewódzki

Kuratorium Oświaty

We Wrocławiu

zakwalifikowanie się do

 etapu powiatowego

Jakub Sibilski VIIa

M. Szachalewicz

Zdolny Ślązak 

 (etap szkolny)

Wojewódzki

Kuratorium Oświaty

We Wrocławiu

zakwalifikowanie się

do etapu powiatowego

Jan Król kl. VIIb

 

E. Tomkalska

,,Kiedy myślę Polska…’’

Powiatowy

Zespół

Szkolno-Przedszkolny nr 1

 w Wałbrzychu

II miejsce

Wiktoria Cynar  kl.VIa

 

M. Kiedrowska

,,Rymuj z nami pod

 Atlantami’’

Miejski

Powiatowa i Miejska

Biblioteka w Wałbrzychu

Laureat

Bartosz Sodolewski

Kl. VIa

Maria Kiedrowska

,,Rymuj z nami pod

 Atlantami’’

Miejski

Powiatowa i Miejska

Biblioteka w Wałbrzychu

I miejsce

Julia Swęd kl. Va

H. Jarco

Konkurs

pieśni i piosenki

patriotycznej „Radosna                  Niepodległa”- 2020

Międzyszkolny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałbrzychu

I miejsce

Klara Rejman kl. VIb

M. Grzesiak

Międzyszkolny Multimedialny Konkurs Papieski „Totus Tuus” – „Cały Twój Maryjo”

Międzyszkolny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu   

I miejsce

Aleksandra Rejdak

Ania Rębacz kl.VIIb

Ks. G. Kucharski

A. Flis

 

Udział szkół w konkursach, turniejach, olimpiadach

o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim, międzynarodowym

w roku szkolnym 2019/2020

Zasięg konkursu, turnieju, olimpiady Nazwa konkursu, turnieju, olimpiady Osiągnięcia ucznia, zespołu, drużyny
powiatowy

Konkurs literacki „Pożeracze Książek”

VIII Konkurs Plastyczny ,,Mam prawa”

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej

„Rocking Around the Christmas Tree”

,,Kronika przeczytanych książek’’

II miejsce Amelia Sowa

III miejsce Kacper Rachwał

III miejsce Wiktoria Gratzke

III miejsce Alicja Borowska

II miejsce Anna Rębacz, Jan

Król

Wyróżnienie klasy V

Wyróżnienie Marta Kwolek

wojewódzki

Konkurs literacki ,,112-na ratunek’’

Konkurs ,,Piękno Przyrody Parków Krajobrazowych Dolnego Śląska”

Zawody sportowe w piłkę koszową 3x3 chłopców

,,Uczę się bezpiecznie żyć”

I miejsce Wiktor Karpowicz

Wyróżnienie Łukasz Karpowicz

II miejsce klasa VII

II miejsce Julia Trela, Natalia Suchomska, Bartosz Kołodziejczyk

ogólnopolski

Konkurs plastyczny ,,Mój wymarzony dom”

Konkurs plastyczny ,Moje wspomnienia z lekcji”

Konkurs literacki na napisanie wiersza-bajki

III miejsce Alicja Borowska

Wyróżnienie klasa IIa

Wyróżnienie Ryszard Matuszewski

międzynarodowy

Konkurs na wykonanie ilustracji do wiersza

,,Baśń o wirusie”

I miejsce

Zuzanna Pietryga

Jakub Jurski  

Wyróżnienia:

Emilia Krzymińska

Filip Gadziński

Julia Trela

Maja Raszka

Natalia Suchomska

Ryszard Matuszewski

 

OSIĄGNIĘCIA

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

roku szkolnego 2019/2020

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki

Odpowiedzialny

nauczyciel

Ogólnopolski

     Konkurs Plastyczny

,,Moje wspomnienia z lekcji”

Fundacja Uniwersytet

Dzieci

       Wyróżnienie

Klasa IIa

Beata Kolczyńska

           Wojewódzki                                                                    Konkurs literacki

,,112-na ratunek’’

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

           I miejsce

         Wiktor Karpowicz

Maria Kiedrowska

       Wojewódzki

Konkurs ,,Piękno Przyrody Parków Krajobrazowych Dolnego Śląska”

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych

         Wyróżnienie

         Łukasz Karpowicz

Mariola Szachalewicz

½ wojewódzkie zawody sportowe w piłkę koszową

3x3 chłopców

        

Szkolny Związek Sportowy

         II miejsce

           Maciej Pałosz,

       Oskar Klimek,      Franciszek Włochal,Szymon Wojtanowski

Magdalena Grzesiak

Hanna Juchniewicz

Powiatowy

         Konkurs literacki

    „Pożeracze Książek”

Biblioteka pod Atlantami

           II miejsce

           Amelia Sowa

           III miejsce

           Kacper Rachwał

           III miejsce

         Wiktoria Gratzke

Jolanta Małecka

Maria Kiedrowska

Hanna Lewicka - Jarco

Zakwalifikowanie do etapu                             Powiatowego

     „Zdolny Ślązaczek”

   DODN Wrocław

           Julia Janiczek

           Natalia Kończak

           Marta Kwolek

Jolanta Małecka

Maria Kiedrowska

Maria Kiedrowska

Powiatowy

VIII Konkurs Plastyczny

         ,,Mam prawa”

       Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 37 z Oddziałami Sportowymi

IIImiejsce

Alicja Borowska

Beata Kolczyńska

Powiatowy

         XIV Konkurs

Wiedzy o Janie Pawle II

Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 28

II miejsce

           Anna Rębacz

           Jan Król

Kucharski Grzegorz

           Powiatowy

     Konkurs Piosenki        Bożonarodzeniowej

„Rocking Around the        Christmas Tree”

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w Wałbrzychu

           Wyróżnienie

           Klasy 5

MartaKowalska

             Gminne

       zawody sportowe

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

im. Janusza Kusocińskiego o o puchar prezesa klubu

Dzieci klas V-VIII

     Lekkoatletyczny

Klub Sportowy Górnik     Wałbrzych

Rzut piłką lekarską:

           I miejsce

           Dominik Ochudło

           II miejsce

           Mikołaj Cikunduris

           III miejsce

         Magdalena Bujarska

Bieg na 300m:

           II miejsce

         Krzysztof Przepiórski

         II miejsce

         Jakub Wysocki

Skok w dal:

           II miejsce

         Jakub Wysocki

Bieg na 60m

         III miejsce

         Wiktoria Krumin

Karolina Chmielewska

Hanna Juchniewicz

Magdalena Grzesiak

           Gminne

   zawody sportowe

w piłkę koszową 3x3chł.

Szkolny Związek Sportowy

Piłka koszowa 3x3

       II miejsce

       Maciej Pałosz

       Oskar Klimek

     Szymon Wojtanowski                              

     Franciszek Włochal

Hanna Juchniewicz

Magdalena Grzesiak

           Gminny

    Konkurs Promocja

zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wałbrzychu   

         III miejsce

         klasa 6b

Hanna Lewicka - Jarco

Miejski

   Konkurs Plastyczny

,,Człowiek w Kosmosie”

III Liceum

Ogólnokształcące

I miejsce

Filip Pęksyk

III miejsce

Kamil Biziewski

Mirosława Adamowicz

Beata Kolczyńska

Miejski

Konkurs Plastyczny

,, Portret Pani Jesieni”

Zespół Szkolno

Przedszkolny nr 6

II miejsce

Zuzanna Pietryga

Wyróżnienie

Alicja Borowska

Barbara Dzierbińska

             Miejski

Konkurs dla dzieci i młodzieży ,, Czysty Wałbrzych”

Urząd Miejski

w Wałbrzychu, Centrum Kultury i Sztuki

Stara Kopalnia

I miejsce

Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIa

Beata Kolczyńska

Mirosława Adamowicz

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

               Miejski

Konkurs na szopkę na bożonarodzeniową

Urząd Miejski w w Wałbrzychu

           I miejsce

           Julia Izydorczyk

           I miejsce

           Klasa II b

Magdalena Grzesiak

Mirosława Adamowicz

Miejski

konkurs dla dzieci
i młodzieży

„NIE piję, NIE palę, NIE biorę!”

Dział profilaktyki uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

           III miejsce

         Bartkowiak Dominika

         Barylska Marta

         Cikunduris Mikołaj

         Ochudło Dominik

         Piwko Joanna

         QamarSamiul

         Rejdak Aleksandra

         Tutro Wiktor

         Żabierek Zuzanna

Przemysław

Kuśmierczyk

       Międzyszkolny

XVII Integracyjny Konkurs Recytatorski

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych

I miejsce

         Zuzanna Janiczek

III miejsce

         Weronika Kołodziej

Krystyna Lewicka

Jolanta Małecka

         Międzyszkolny

Konkurs Piosenki Dziecięcej                ,,Kolorowe Nutki”

Zespół Szkolno

Przedszkolny nr 6

Wyróżnienie

Zofia Kuś

Zuzanna Janiczek

Magdalena Grzesiak

Krystyna Lewicka

         Międzyszkolny

Konkurs Plastyczny o

Tematyce Górniczej ,,Mój Dziadek był Górnikiem”

Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 22

I miejsce

Martyna Stawiarska

II miejsce

Kamil Grześkowiak 5b

III miejsce

Natalia Suchomska

Wyróżnienie

Patryk Filmut

Marcel Frączkiewicz

Mirosława Adamowicz

Magdalena Grzesiak

Alicja Peter

Krystyna Lewicka

Magdalena Grzesiak

Międzyszkolny

           ,,Grudzień 81”

lekcja historii, której nigdy nie zapomnimy

Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 2

Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie

II miejsce

Jakub Tumasz

Marta Kwolek

Natalia Kończak

Ewa Tomkalska

Gabriela Lindenblat

 

 

OSIĄGNIĘCIA

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

rok szkolny 2018/2019

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki

Odpowiedzialny

nauczyciel

Powiatowy XVI Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

II miejsce

Zofia Kuś - kl. III a

wyróżnienie

Oliwier Żydek - kl. IIIa

Agata Łodzińska – kl. VI b

Krystyna Lewicka

Jolanta Małecka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moja mała Ojczyzna” Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu

I miejsce

Łukasz Hormański - kl. II b

II miejsce

Bartosz Markowski - kl. III a

III miejsce

Dawid Zugaj - kl. IIIa

Alicja Peter

Krystyna Lewicka

Międzyszkolny Konkurs Literacki „U boku Naczelnika” Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu

I miejsce

Maciej Daszyński - kl. VIII b

II miejsce

Marta Kwolek - kl. VIIIb

Maria Kiedrowska

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Wielcy Polacy”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu

III miejsce

Oliwia Jędrzejczyk - kl. VI c

Maria Kiedrowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny o tematyce górniczej „Mój dziadek był górnikiem”

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4

w Wałbrzychu

I miejsce

Natalia Suchomska – II b

wyróżnienie

Julia Siljanczuk – kl. I b

Filip Pęksyk - kl. I b

Aleksander Rinke – kl. I b

Julia Swęd – kl. III a

Szymon Wojtanowski-kl.IV c

Alicja Peter

Mirosława

Adamowicz

Krystyna Lewicka

Joanna Samojłowicz

VII Miejski Konkurs Plastyczny „Portret Świętego Mikołaja”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu

II miejsce

Zuzanna Pietryga - kl. II a

III miejsce

Natalia Suchomska - kl. IIb

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

Międzyszkolny Konkurs „Zaczarowana choinka” Netto Sp.z.o.o.

I miejsce

Filip Gadziński - kl. II b

II miejsce

Natalia Suchomska - kl. IIb

Dominik Fedorowski – II a

Alicja Peter

Barbara Dzierbińska

Międzyszkolny Konkurs na wykonanie bombki świątecznej

Urząd Miejski

w Wałbrzychu

I miejsce

Jan Król - kl. V b

II miejsce

Jakub Malon - kl. VIb

Beata Kolczyńska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Za co kocham Polskę”

PSP nr 10

wyróżnienie

Zuzanna Pietryga – kl. II a

Ryszard Matuszewski - kl. II b

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

Powiatowy „Być Kimś” II L O

Finalista I stopnia

Maciej Daszyński – kl. VIII b

Anna Flis

Maria Kiedrowska

Powiatowy „Wałbrzyskie Ścieżki Architektury Zamek Książ

Laureaci

Natalia Kończak

Marta Kwolek

Maciej Daszyński

Kacper Skrzyniarz

Filip Lepietuszko

Maria Kiedrowska

Międzyszkolny

Mistrz Pięknego Czytania

Biblioteka

pod Atlantami

II miejsce

Julia Izydorczyk - kl. IV c

Joanna Samojłowicz

III Szkolna Liga Pływacka

ZS nr 4

Aqua Zdrój

II miejsce

Maciej Król

III miejsce

Maciej Król

Hanna Juchniewicz

 

OSIĄGNIĘCIA

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

rok szkolny 2017/2018

Nazwa konkursu - zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki

Odpowiedzialny

nauczyciel 

XV Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski - powiatowy

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

I miejsce

Adam Hryń - kl. II a

wyróżnienie

Oliwia Wrzochal - kl. II a

III miejsce

Agata Łodzińska - kl. V b

Krystyna Lewicka

Jolanta Małecka

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny

GDZIE TY JESTEŚ JESIENI

PSP nr 37 w Wałbrzychu

I miejsce

Zuzanna Pietryga kl. I a

Ewelina Marciniak

XII Powiatowy Konkurs Czytelniczy

POŻERACZE KSIĄŻEK

Powiatowa Biblioteka Publiczna

„Pod Atlantami”

I miejsce

Jakub Karałus - kl. VII b

III miejsce

Wiktoria Kończak- kl. IV a Natalia Kończak –kl. VI a

wyróżnienie

Michalina Figiel –kl. III b

Maria Kiedrowska

Barbara Dzierbińska

Konkurs plastyczny MÓJ DZIADEK BYŁ GÓRNIKIEM- powiatowy

Stara Kopalnia Wałbrzych

I miejsce

M. Garlińska - kl. VI a

Maja Stawiarz - kl. VII b

III miejsce

Nikola Waleriańczyk-

kl. VII a Krzysztof Kruger -kl. VII a

Ewelina Marciniak

Dominika Kryściak

XXV Jubileuszowy FestiwalPROMOCJA ZDROWIA W SZTUCE TEATRALNEJ DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – „WYBIERAM ZDROWIE” Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wałbrzychu

 

V miejsce

grupa Zespołu

Szkolno - Przedszkolnego nr 3

Marta Dancewicz

Gabriela Lindenblat

Projekt

W GÓRNICZYM LABIRYNCIE

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

wyróżnienie

Paweł Banasik

Maria Kiedrowska

Jolanta Małecka

NAJPIĘKNIEJSZA RECYKLINGOWA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

W Wałbrzychu

III miejsce

Michalina Figiel kl. III b

Aleksandra Rejdak- kl. VI b

Barbara Dzierbińska

Beata Łukiewicz

 

Konkurs wojewódzki

ZDOLNY ŚLĄZACZEK

DODN

laureat etapu powiatowego

etap wojewódzki – finalistka w części

języka polskiego

Wiktoria Dębicka

Maria Kiedrowska

Anna Flis

Konkurs językowy LITEROWANIE NA ŚNIADANIE

Biblioteka pod Atlantami

Mistrz Literowania

Wiktoria Dębicka

Maria Kiedrowska

Dolnośląski

Konkurs recytatorski

PEGAZIK

Eliminacje miejskie

 

WOK

I miejsce

Agata Łodzińska – kl. V b

II miejsce

Ines Martinez - Słowikowska

Jolanta Małecka

Konkurs plastyczny

BEZPIECZEŃSTWO W OCZACH DZIECKA

 

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

I miejsce

Karolina Korzecka - kl. III b

wyróżnienie

Franciszek Jopek - kl. I a

Barbara Dzierbińska

Ewelina Marciniak

Powiatowy konkurs ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KUBUSIA PUCHATKA

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

I miejsce

Milena Waleriańczyk

II miejsce

Filip Dłutkowski - kl. I a

II miejsce

Julia Wiśniewska

wyróżnienie

Dominik Fedorowski - kl. I b

Julia Raszka - kl. I b

Alicja Peter

Ewelina Marciniak

Powiatowy konkurs czytelniczy

KRONIKA PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

 

wyróżnienie

Marta Kwolek

Maria Kiedrowska

Konkurs literacki

MÓJ MISTRZ

Poseł na Sejm RP

Tomasz Siemoniak

wyróżnienie

Marta Kwolek

Maria Kiedrowska

Konkurs plastyczny NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU - POKAŻ MI CZYM JEST AUTYZM

 

Szkoła Specjalna

nr 10

w Wałbrzychu

II miejsce

Konrad Janicki – kl. V b

Ewelina Marciniak

 

Międzyszkolny Konkurs Patriotyczny

OJCZYZNA JEST DOMEM NASZYM

 

Urząd Miejski w Wałbrzychu

kategoria: praca literacka

II miejsce

Jakub Karalus - kl. VII b

kategoria: prezentacja multimedialna

I miejsce

Emilia Tumidajewicz

 

Anna Flis

Grzegorz Kucharski

X Diecezjalny Konkurs Papieski

DUCH ŚWIĘTY I JEGO DARY W ŻYCIU

ŚW. JANA PAWŁA

 

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

 

II miejsce

Marta Kwolek

Anna Flis

Janusz Radziszewski

Mistrzostwa Wałbrzycha

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

 

Gmina Wałbrzych

IV miejsce

Jakub Jurski - kl. I b

Julia Raszka - kl. I b

Natalia Suchomska - kl. I b

Alicja Peter

XV Jubileuszowy Konkurs Pięknego Czytania

MISTRZ CZYTANIA

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21

w Wałbrzychu

kategoria: klasy pierwsze

I miejsce

Zuzanna Pietryga - kl. I a

kategoria: klasy drugie

I miejsce

Zofia Kuś - kl. II a

Ewelina Marciniak

Krystyna Lewicka

Wymarzony plac zabaw

 

KOMUNALNIK

 

I miejsce

Klasa I a

Ewelina Marciniak

Konkurs plastyczny PATRIOTYZM OCZAMI DZIECKA

Muzeum Porcelany

I miejsce

Maciej Nogawka - kl. V a

Ewelina Marciniak

Konkurs powiatowy

SERCU BLISKIE POLSKIE SYMBOLE NARODOWE

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałbrzychu

I miejsce

Jakub Karalus - kl. VII b

II miejsce

Maciej Król - kl. VI a

I miejsce

Paweł Banasik - kl. VII b

wyróżnienie

Natalia Kończak – kl. VI a

 

Maria Kiedrowska

Integracyjny konkurs pięknego czytania

Szkoła Specjalna

nr 10

w Wałbrzychu

wyróżnienie

Maja Stawiarz - kl. VII b

Weronika Kołodziej- kl. V b

 

Maria Kiedrowska

Jolanta Małecka

Patriotyzm Jana Pawła II

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu

II miejsce

Jakub Karalus - kl. VII b

 

Maria Kiedrowska

Miejski

BYĆ KIMŚ

 

Zespół Szkół nr 2

w Wałbrzychu

Finalista

Maciej Daszyński – kl. VII b

Maria Kiedrowska

Anna Flis

Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży

Biblioteka pod Atlantami

wyróżnienie

Amelia Sowa - kl. V a

Julia Janiczek - kl. V b

Wiktoria Frączak

Marta Kwolek

 

Maria Kiedrowska

Jolanta Małecka

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2018

Organizator regionalny

Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe „Delta” w Katowicach

wyróżnienie

Julia Kuśmierczyk - kl. II a

Krystyna Lewicka

XI Diecezjalny Konkurs Religijny dla Szkół Podstawowych

PLEJADA ŚWIĘTYCH – WIELKIE IMIENINY 2017

Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Świdnicka Kuria Biskupia

wyróżnienie

Michalina Figiel - kl. III b

Janusz Radziszewski

X DIECEZJALNY KONKURS PAPIESKI

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

wyróżnienie

Marta Kwolek - kl. VI a

Janusz Radziszewski

Mini piłka siatkowa

– czwórki dziewcząt

Szkolny Związek Sportowy

IV miejsce

Wiktoria Dębicka

Aleksandra Jaśkiewicz

Natalia Puchalska

Kinga Stangl

Maja Stawiarz

 

Hanna Juchniewicz

II Szkolna Liga Pływacka

I EDYCJA

Zespół Szkół nr 4

AQUA ZDRÓJ

 

III miejsce

Maciej Król - kl. VI a

 

 

Hanna Juchniewicz

II Szkolna Liga Pływacka

II EDYCJA

Zespół Szkół nr 4

AQUA ZDRÓJ

II miejsce

Dominik Ochudło - kl. VI a

III miejsce

Maciej Król - kl. VI a

IV miejsce

Natalia Kończak – kl. VI a

 

Hanna Juchniewicz

Piątki Lekkoatletyczne

ŁKS – Górnik Wałbrzych

II miejsce

Jakub Tumasz – skok w dal

 

Hanna Juchniewicz

Karolina Chmielewska

II AQUA CHAMPION Powszechnej nauki Pływania o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha

AQUA ZDRÓJ

UKS „Szafir”

I miejsce

Maciej Król

II miejsce

Maciej Król - grzbiet

II miejsce

Maciej Król - styl dowolny

I miejsce

Dominik Ochudło - styl dowolny

I miejsce

Dominik Ochudło - styl klasyczny

II miejsce

Ines Martinez - Słowikowska - styl klasyczny

I miejsce

Gaja Nowosielska - motylek

 

 

 
 

OSIĄGNIĘCIA

Konkursy i zawody sportowe

rok szkolny 2016/2017

Nazwa konkursu - zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

Odpowiedz.

KOPERNIKALIA 2016

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

ZIEMIA- portret planety

Zespół Szkół nr 3

im. Mikołaja Kopernika

Wyróżnienie

Wiktor Karpowicz

Maciej Karpowicz

Maciej Król

 

 

E. Marciniak

 

 

XIV Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski

Stowarzyszenie Dzieci

i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej

 

I m

Agata Łodzińska

 

J. Małecka

 

Gminny Konkurs Plastyczny

Bez spalin w Wałbrzychu- zielone miasto

Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta

w Wałbrzychu

IIIm

Zofia Januszewicz

 

Wyróżnienie

 

Julia Krzymińska

 

 

E. Marciniak

 

 

 

 

 

 

„PLEJADA ŚWIĘTYCH WIELKIE IMIENINY 2016”– prezentacja postaci świętych- zasięg dekanalny

Parafia Rzymskokat. Św. Ap. Piotra

i Pawła-Ząbkowice Śląskie

Wyróżnienie

 

Magdalena Garlińska

 

 

 

Ks. Marcin Banaczyk

 

 

Powiatowy Konkurs Literacki

KIEDY MYŚLĘ POLSKA

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu

II m

Weronika Kołodziej, Maciej Daszyński

IIIm

Amelia Sowa, Łukasz Karpowicz

E. Marciniak

J. Małecka.

M. Kiedrowska

 

Wałbrzyski Ogólnoszkolny PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Stara Kopalnia

Centrum Nauki I Sztuki

Im- zespół

 

Weronika Kołodziej,

Alan Jędrowiak,

 

Oliwier Jaśkiewicz,

Wiktoria Krumin,

 

Hanna Honisz, Julia Grzesik,

Magdalena Bujarska, Klaudia Juraszek

M. Grzesiak

 

Miejski konkurs plastyczny

PATRIOTYZM – JAK GO WIDZĘ

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna

"INVEST-PARK"

Wyróżnienie

Emilia Krzymińska

Julia Krzymińska

Dawid Chodzyński

Michalina Figiel

Szymon Fedorowski

Wiktor Karpowicz

Samuel Quamar

Oskar Robaszkiewicz

Jan Król

Maciej Król

Maciej Nogawka

Wiktoria Pruss

Oktawia Waleriańczyk

Paweł Banasik

Emilia Tumidajewicz

Maja Stawiarz

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

B. Kolczyńska

E. MarciniK

A. Peter

A. Samojłowicz

 

Miejski konkurs plastyczny

MÓJ DZIADEK BYŁ GÓRNIKIEM

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

PSP 22

II m

Wiktor Karpowicz

M. Adamowicz

 

XXIV Festiwal„PROMOCJA ZDROWIA W SZTUCE TEATRALNEJ DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ – WYBIERAM ZDROWIE”

 

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Wałbrzychu

 

III m- zespół:

Klasa 2a

Karpowicz Wiktor

Sodolewski Bartosz

Drązkowiak Vanessa

Jaje Dawid

Pawlak Weronika

Szczęsna Emilia

Kiecher Wiktoria

Stachula Zofia

Borkowska Wiktoria

Klasa 2b

Figiel Michalina

Grzeskowiak Kamil

Łapiński Piotr

Trawczyński Mateusz

Korzecka Karolina

Radajak Maja

Perwejnis Dominika

Zadęcka Natalia

Klasa 2c

Izydorczyk Julia

Cierniak Maja

Gratzke Weronika

Gunia Kornelia

Stramel Anna

Włochal Franciszek

Gad Julia

M. Adamowicz

B. Dzierbińska

J. Samojłowicz

 

Miejski Konkurs Plastyczny

PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

PSP NR 22

I m

Jan Król

II m

Bartek Markowski

A. Peter

K. Lewicka

 

 

XI Powiatowy

Konkurs Czytelniczy POŻERACZE KSIĄŻEK

Biblioteka pod Atlantami

Im

Maja Stawiarz

IIm

Nowosielska Gaja, Maciej Król

IIIm

Jessica Rurańska

Wyróżnienie

Alicja Kozak, Oktawia Waleriańczyk

II m – Klasa 4b, 4c

M. Grzesiak, M.Kiedrowska, J. Małecka

 

Konkurs literacki RODZINA SZCZĘŚLIWA

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Wałbrzychu

Im

Jakub Karalus

IIm

Gaja Nowosielska

IIIm

Paweł Banasik

M. Kiedrowska

 

 

OSIĄGNIĘCIA

Konkursy i zawody sportowe

rok szkolny 2015/2016

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

opiekun

Powiatowy Konkurs plastyczny

"Mamo, tato nie parkuj na kopercie”

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Wiktoria Prus - II miejsce

K. Lewicka

XIV Międzypowiatowy Konkurs szkół Podstawowych

BYĆ KIMŚ

Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja

w Wałbrzychu

Dominika Bocheńska- tytuł finalisty

Natalia Dolata – tytuł finalisty

J. Małecka A. Flis

V Powiatowy konkurs plastyczny

„Mam prawo”

PSP nr 37

W Wałbrzychu

Wiktoria Prus – wyróżnienie

Julia Krzymińska - Wyróżnienie

K. Lewicka

E. Marciniak

XIII Międzyszkolny Konkurs Integracyjny Konkurs Recytatorski

Zespół szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu

Weronika Kołodziej – II miejsce

Julia Grzesik – wyróżnienie

Ines Martinez- Słowikowska

K. Lewicka

Konkurs Plastyczny

Wałbrzych ma 70 lat

Zespół Szkół Fundacji Szkoła Gminna Menadzersko- Księgowa w Wałbrzychu

Jan Król- II miejsce

Igor Urbankiewicz- wyróżnienie

A. Peter

E. Marciniak

Konkurs Plastyczny

Bez spalin w Wałbrzychu

ZDKiUM

Wałbrzychu

Zofia Januszewicz- IImiejsce

Wiktoria Prus- III miejsce

Klaudia Bolej IV miejsce

Natalia Dudek- V miejsce

Mikołaj Cikunduris- VI miejsce

K. Lewicka

B. Kolczynska

A. Peter

Konkurs Plastyczny

Policja w oczach dziecka

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Michalina Figiel- II miejsce

Wiktoria Kończak- III miejsce

Dawid Chodziński- III miejsce

Kamila Wierzchołowska- III miejsce

B. dzierzbińska

E. Ochudło

Konkurs Plastyczny

Kartka dla Kopernika

Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Oliwier Żydek- I miejsce

Oktawia Waleriańczyk- II miejsce

Anastazja Kuratewicz- III miejsce

Oliwia Sadowska- III miejsce

Mateusz Bloch- wyróżnienie

Julia Kuśmierczyk- wyróżnienie

Dominik Fedorowski- wyróżnienie

Oliwia Wrzochal- wyróżnienie

Jakub Malon- wyróżnienie

E.Marciniak

M. Adamowicz

XIII Festiwal-

Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej

PSSE w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

III miejsce dla zespołu:

Wiktor Antonowicz

Patrycja Białas

Alicja Dolata

Emilia Gruca

Vanessa Jaworska

Wiktoria Klimek

Wiktoria Kończak

Jan Król

Jakub Sibilski

Kuba Trzciński

Ida Tumasz

Adrian Wiśniewski

E. Ochudło

 

Noworoczne Zawody Pływackie

Klas1-3 Szkół Podstawowych

Aqua Zdrój

Wałbrzych

Ines Martinez- Słowikowska- III miejsce

K. Lewicka

Zasady bezpieczeństwa Kubusia Puchatka

PSP nr 5

Karolina Korzecka_- II m

Michał Pardo – III miejsce

B. Dzierbińska

M. Adamowicz

Portret św Mikołaja

PSP 21

Jan Król- 1 m

A. Peter

Zawody lekkoatletyczne ZIMOWE PIĄTKI

KS Górnik

Wiktoria Dębicka – 1 m

H. Juchniewicz

Alternatywne zakończenie książki

Biblioteka pod Atlantami

Maciek Król- II m

Jakub Warmiłło - wyróżnienie

M, Kiedrowska

J. Małecka

,,Wierszem i prozą

o

bohaterach Armii Krajowej’

Dolnośląska Rodzina

Szkół im. Armii Krajowej.

Martyna Stypułkowska - I miejsce w kategorii poezja

Karol Mikołajczyk - I miejsce w kategorii proza

Jakub Karalus– III – miejsce w kategorii proza

 

M. Przyślewicz- Chruszcz

M. Kiedrowska

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Wodna Liga- Sztafeta pływacka”

Wodociągi Wałbrzyskie

Ines Martinez- Słowikowska Dominik Ochudło- III m

K. Lewicka A. Peter

19 Dolnośląski Konkurs Recytatorski

PEGAZIK

WOK

Natalia Kończak- I m

M. Kiedrowska

Dolnośląski Konkurs -półfinał

Uczę się bezpiecznie żyć

Euroregion NYSA

I m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król , Wiktor Tchorowski

A. Peter

Mistrzostwa Wałbrzycha

Uczę się bezpiecznie żyć

Gmina Wałbrzych

I m- dla szkoły

Joanna Piwko, Jan Król, Wiktor Tchorowski

A. Peter

Konkurs plastyczny

PISANKA WIELKANOCNA

WOK –

Wałbrzych

Paweł Awdankiewicz – III m

Zofia Stachula – wyróżnienie

B. Dzierbińska

Powiatowy Konkurs

Języka angielskiego

dla klas I-III

HEALTHY FOOD

PSP 17

Wałbrzych

Drużyna PSP 30 – II m

Kołodziej Weronika

Grzesik Julia

Honisz Hanna

Olivier Jaśkiewicz

J. Mały

Powiatowy Konkurs języka angielskiego dla klas I-III

ENGLISH IS FUN

PSP nr 6

Wałbrzych

Poniatowski Mateusz- - I m

Król Jan- II m

Zuzanna Dudek- III m

J. Mały

Konkurs międzyszkolny

Plastyczno-językowy

A TRIP TO THE POLE

PSP nr 5

Wałbrzych

Wiktoria Prus – Im

Maciej Nogawka- IIm

Adam Kwiatkowski – IIIm

Julia Urbanowska- wyróżnienie

J. Mały

Konkurs plastyczny

JA U ORTODONTY

Specjalistyczne Gabinety lekarskie

ORTIMED

Nikola Waleriańczyk- Im

Dominika Bocheńska – Im

Oktawia Waleriańczyk – II m

Amelia Sowa – III m

Ewelina Marciniak

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki

NAJCIEKAWSZE LEGENDY WAŁBRZYCHA I OKOLIC

PSP nr 17

Wałbrzych

Klaudia Juraszek - IIm

E. Marciniak

Konkurs Plastyczny

MOJA WYMARZONA DZIELNICA

Gmina Wałbrzych

Wiktor Karpowicz- Im

Oktawia Waleriańczyk- Im

Michalina Figiel- IIm

Maciej Król- IIm

Julia Krzymińska – IIIm

Emilia Tumidajewicz- III m

Paweł Banasik- III m

E. Marciniak

B. Dzierbińska

Interdyscyplinarny Konkurs

DISCE PUER JUNIOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu

Dominika Bocheńska- finalista I stopnia

J. Małecka

Konkurs plastyczny

ANIOŁY HOSPICJUM

WOK

Wiktoria Prus - wyróżnienie

K. Lewicka

XXV Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Natalia Kończak -wyróżnienie Wiktoria Kończak -wyróżnienie

Natalia Dudek - wyróżnienie

Jan Król- wyróżnienie

R. Rębacz

A. Peter

JUBILEUSZOWY X POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI

oraz

PATRIOTYCZNEJ PIEŚNI

I PIOSENKI POLSKIEJ.

„SERCU BLISKIE – POLSKIE

SYMBOLE NARODOWE”

PSP nr 2

im. Orła Białego w Wałbrzychu

Kategoria literacka Uczniowie klas I - III

Olivier Jaśkiewicz kl. III b - I m

Julia Urbańska kl. I a - II m

Amelia Sowa kl. III a - wyróżnienie

Uczniowie klas IV – VI Maciej Król kl. IVa - I m

Jakub Karalus kl. V b - III m

Kategoria plastyczna

Uczniowie klas I - III

Jan Król kl. II a - II m

Uczniowie klas IV – VI

Maciej Król kl. IVa - II miejsce

Kategoria muzyczna

Soliści klas I – III Weronka Kołodziej kl. III b - III m

K. Lewicka M.Kiedrowska, A. Peter, E. Marciniak

XVII Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym

Armia Krajowa siłą zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze

Igor Urbankiewicz - Im

E. Marciniak

I Wałbrzyskie Mistrzostwa programu Nauki Pływania AQUA CHAMPION

Aqua Zdrój

IV m Drużyna: Bolek Klaudia, Ochudło Dominik, Sowa Amelia, Martinez Słowikowska –Inez, Krumin Wiktoria, Jędrowiak Alan, Kołodziej Weronika, Nowosielska Gaja, Kuma Amelia, Sobas Marta

K. Lewicka

XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl III

W KRAINIE ORTOGRAFII

PSP 37

Wyróżnienie

Hanna Honisz , Wiktoria Krumin, Olivier Jaśkiewicz

K. Lewicka

XI edycja Wałbrzyskiego Konkursu Wolontariuszy ÓSEMECZKA

Gmina Wałbrzych

Tytuł laureata

Anastazja Tamara Kuratewicz

M. Kiedrowska

Zawody pływackie

PUCHAR BURMISTRZA

Kamiennej Góry

Gmina Kamienna Góra

Martinez Słowikowska –Inez- IIm

K. Lewicka

Regionalny Konkurs Plastyczno- literacki MOJA MAMA

PSPS nr 10 w Wałbrzychu

Jakub Kalarus - Im

M. Kiedrowska

W trosce o nasze bezpieczeństwo

Gmina Wałbrzych

Wyróżnienia- Natalia Dudek, Jakub Kalarus, Maja Stawiarz,

E. Marciniak

K. Lewicka

Konkurs Literacki

Wałbrzyski Przegląd Twórczości Literackiej

Dzieci i Młodzieży

Biblioteka pod Atlantami

Laureatki

Natalia Dolata, Dominika Bocheńska

J. Małecka

 
czwartek, 25 czerwca 2015 17:14

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2014/2015

 

 

Nazwa konkursu- zasięg

Organizator

Osiągnięte wyniki uczestników

Odpowiedzialny



1.

XXI Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Wyróżnienia

Kończak Natalia, Osowska Emilia, Julia Zalewska, Dudek Natalia, Karpowicz Łukasz, Nowosielska Gaja, Martinez-Słowikowska Ines

 

A. Flis,

R. Rębacz

K. Lewicka

M. Adamowicz

2.

 

Ogólnopolski Konkurs

Planeta Energii

ENERGA Spółka Akcyjna

I m- klasa I b

 

Wyróżnienie – klasa III a

Beata Kolczyńska

 

Mirosława Adamowicz

3.



 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Zanieczyszczenie powietrza widziane

oczami dziecka

Far Data Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

II m

Jessica Rurańska

 

 

Wyróżnienie

Oskar Klimek, Filip Włochal, Franciszek Włochal, Julia Izydorczyk, Dawid Chodziński, Kornelia Gunia, Maja Cierniak, Martyna Kusnierz, Maciej Król, Kamila Wierzchołowska, Adrian Wróblewski, Emilia Osowska, Beniamin Felsztyński, Jakub Wysocki, Karolina szczygieł, Stanisław Przepiórski, Natalia Kończak, Szymon Jarema, Jakub Tumasz, Wiktoria Korczyńska, Wiktoria Bąkowska, Miłosz Kolczyński, Kacper Sztencel, Miłosz Kolczyński, Kacper Sztencel

 

Nagroda Prezesa

Mateusz Nogawka, Dominika Szczurek

 

Nagroda Specjalna

Igor Urbankiewicz

Nagroda Publiczności

Julia Ptak

M. Adamowicz . E. Marciniak

B. Dzierbinska

 

 

4.

 

Ogólnopolski Konkurs Promocyjny

Dzwonek na Drugie Śniadanie”

Grupa Maspex Wadowice -soki KUbuś

Im –

szkoła

E. Marciniak

K. Lewicka

 

5.

 

 

Noś odblaski-

ogólnopolski konkurs na plakat

Stowarzyszenie Partnerstwo dla bezpieczeństwa drogowego

Im –

Alan Maroński

B. Kolczyńska

6.

XVII edycja ogólnopolskiego

konkursu plastycznego

Bezpieczeństwo i rozwaga-

tego od ciebie każdy wymaga”

 

Komenda Główna Straży Pożarnej

w Warszawie

III m

Igor Urbankiewicz

 

 

wyróżnienie

Miłosz Kolczyński , Mateusz Nogawka

 

E. Marciniak

 

7.

 

Dolnośląski

Szkolny Myśliborski Festyn Przyrodniczy

maj 2015”

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych

Im Uczniowie kl VIa, Va,b

M. Zaręba



8.



 

Plejada Świętych Wielkie Imieniny

2014”

prezentacja postaci świętych- zasięg

dekanalny

Parafia Rzymskokat. Św. Ap. Piotra i Pawła-

Ząbkowice Śląskie

IIIm- Paulina Margiela

Wyróżnienie – Łukasz Bednarek

Ks. Krzysztof Faron

9.



 

Interdyscyplinarny Konkurs

( miedzypowiatowy)

DISCE PUER JUNIOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu

 

Laureat-

Nikola Bagazja

 

Finalista I stopnia

Weronika Kwiatkowska, Kacper Wieczorek

 

Finalista II stopnia

Kinga Dereń, Natalia Stępień, Adrianna Wrzesińska

J. Małecka

M.Kiedrowska

R. Rębacz

A. Flis

 

10.

 

XIII Międzypowiatowy Konkurs szkół

Podstawowych

BYĆ KIMŚ

Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja

w Wałbrzychu

Finaliści II stopnia

Nikola Bagazja

Kinga Dereń

Natalia Stępień

J. Małecka

M. Kiedrowska R. Rębacz

A. Flis

11.

 

Dolnośląski Turniej Tańca

o puchar DUCHA GÓR

Szkoła Tańca „Kurzak i Zamorski”

I miejsce

Jan Król

A. Peter

 

 

12.

Festiwal-Promocja zdrowia w sztuce

teatralnej dziecięcej

i młodzieżowej

PSSE w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

 

 

 

 

III m Sipiorski Krzysztof, Stypułkowska Martyna, Długosz Martyna, Kuratewicz Anastazja, Macka Weronika, Zalewska Julia, Wrzuszczak Aleksandra, Włodarczyk Sabina, Urbankiwicz Igor, Frączak Wiktoria, Tomaszewska Nikola, Stawiasz Maja, Synowiec Aleksandra, Samojłowicz Amelia, Czylak Julia, Gunia Julia, Kozak Alicja, Łodzińska Alicja, Godek Damian, Sekuła Fabian

J. Małecka

M. Grzesiak



13.

Powiatowy Konkurs literacki

Twórcy książek

Powiatową i Miejską Biblioteka Publiczna "Bibliotekę pod
Atlantami"

w Wałbrzychu

Wyróżnienie –Martyna Stypułkowska

 

M. Grzesiak

M. Kiedrowska



14.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Kreatywność”

Wodociągi Wałbrzyskie

IIIm

Alicja Łodzińska

 

Wyróżnienia

Kornelia Gunia, Maciej Król, Alan Maroński, Weronika Kwiatkowska, Natalia Stępień, Martyna Stypułkowska, Eryk Maroński

M. Adamowicz

E. Marciniak. J. Samojłowicz



15.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Wiedza”

Wodociągi Wałbrzyskie

II miejsce

Vanessa Fras

 

III miejsce

Zuzanna Dudek

J. Samojłowicz



16.

 

Konkurs powiatowy

Wodny Świat Wałbrzycha

Etap „Talent”

Wodociągi Wałbrzyskie

Wyróżnienia

Filip Włochal, Franciszek Włochal. Zuzanna Dudek, Fabian Dybka, Kornelia Gunia, Vanessa Franas

Ida Tumasz. Zuzanna Żabierek, Dominika Bartowiak, Joanna Piwko, Alicja Dolata, Emilia Gruca, Wiktoria Klimek,

J. Samojłowicz

M. Grzesiak



17.



 

II edycja Powiatowego Konkursu

plastyczno-historycznego

NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI, PAŁACE,

DWORKI AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

II miejsce

Eryk Maroński

 

II miejsce

Elwira Horeglad

 

Wyróżnienie

Maja Stawiarz, Mateusz Nogawka, Aleksandra Wrzuszak

 

M. Przyślewicz- Chruszcz

E. Marciniak

 

18.

 

 

IX Powiatowy konkurs

plastyczno – literacki

Serce bliskie – Polskie Symbole

Narodowe”

PSP nr 2

W Wałbrzychu

I m

Mateusz Marciniak

 

II m

Miłosz Kolczyński, Michał Wróblewski

 

IIIm

Jan Król

 

Wyróżnienie

Maciej Król, Maja Stawiarz, Mateusz Marciniak,

M. Adamowicz, E. Marciniak

19.

I Powiatowy Konkurs Origami dla Świetlic Szkolnych - „Kwiaty polskie”

PSP nr 2

W Wałbrzychu

III miejsce

Franciszek Włochal





 

A. Nowak

20

Rodzina bez nałogów- szczęśliwą rodziną

Powiatowy konkurs plastyczny

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Diecezji Świdnickiej

I m

Gaja Nowosielska

 

II m

Olivier Paździor

 

III m

Maciej Król

Wyróżnienie

 

Martyna Kuśnierz, Julia Izydorczyk

Dorota Mielczarek

Beata Kolczyńska

Mirosława Adamowicz

Joanna Samojłowicz

 

 

21.

Wałbrzyski Festiwal Osiągnięć dzieci

i młodzieży

Kategoria przedszkola

Urząd Miejski

w Wałbrzychu

 

 

I miejsce

Karolina Korzecka, Weronika Mazur Mateusz Trawczyński, Weronika Pawlak Emilia Buda, Wiktor Karpowicz Zofia Stachula, Urbanowska Julia

D. Kryściak

 

 

 

 

 

 

22.

Kocham swoje miasto- miejski konkurs

plastyczny

Urząd Miejski w Wałbrzychu

I m - Emilia Tumidajewicz

II m - Dominika Bocheńska

Nagroda specjalna-Jeremiasz Topolewski

E. Marciniak

A. Peter



 

23

 

Wałbrzych w czterech porach roku-

miejski konkurs plastyczno-literacki

Zespół szkół Techniczno- Budowlanych w Wałbrzychu

I m- Jeremiasz Topolewski

Wyróżnienia- Julia Janiczek, Alicja Żyłak

Barbara Dzierbińska

Alicja Peter

24.

 

Miejski Konkurs plastyczny

O tematyce górniczej

Gminny Zespół Szkół nr 2

I m -Natan Wadas

II m- Jan Król, Wiktoria Prus

III m -  Oliwier Paździor, Zuzanna Dudek

 

J. Samojłowicz

B. Kolczyńska

A. Peter

K. Lewicka

25

 

XII Miejski Konkurs Plastyczny

WIELKANOCNE ZWIERZĄTKO

PSP nr 21

Pasaż Tesco

Wyróżnienie

Jan Król

A. Peter



26.

Miejski Konkurs Plastyczny

PISANKA WIELKANOCNA

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

III miejsce

Maciej Król

M. Adamowicz



27.

IV miejski konkurs plastyczny

PORTRET PANI WIOSNY

PSP nr 21

Pasaż Tesco

II miejsce

Nikola Waleriańczyk

 

 

IV miejsce

Jan Król

A. Peter

28.

 

Konkurs Plastyczny - miejski

MÓJ BAJKOWY BOHATER

Multimedialna Filia Biblioteczna Biblioteki pod Atlantami

III miejsce

Julia Gad

Joanna Samojłowicz

29.

 

Konkurs Recytatorski - miejski

POLSCY POECI PISZĄ DLA DZIECI

Biblioteka pod Atlantami

II m

Mikołaj Organa

K. Lewicka



30.

Konkurs Recytatorski - międzyszkolny

POLSCY POECI PISZĄ DLA DZIECI

Zespół Szkół z oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

I m

Weronika Kołodziej

K. Lewicka

31.

Miejski Turniej Tańca

Szkoła Tańca Cordex

I miejsce

Jan Król

A. Peter

32.

 

Zawody pływackie Wałbrzycha

JESTEM MISTRZEM

Aqua Zdrój

Szkółka Pływacka

I m

Dominik Ochudło

a. Peter

33.





 

Regionalny Konkurs

Plastyczno-literacki

MOJA MAMA

 

PSPS nr 10 w Wałbrzychu

III m

Maciej Król

 

Wyróżnienie

Miłosz Kolczynski

M. Adamowicz

M. Kiedrowska

34.

 

 

 

Miejski Konkurs

na Najparadniejszy strój

PARADA TEATRALNA

 

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

III m

Nikodem Dobrowolski

M. Kiedrowska

 

35.

 

Regionalny Konkurs Literacki

promujący

Honorowe krwiodawstwo

Regionalne Centrum Krwiodawstwa

I m

Miłosz Kolczyński

m. Kiedrowska

 

36.

X edycja Konkursu Wolontariuszy

ÓSEMECZKA

Urząd Miejski

W Wałbrzychu

Tytuł laureata

 

Natalia Stępień

Miłosz Kolczyński

M. Kiedrowska

37.

Rodzina bez nałogów

Katolickie Stowarzyszenie Ciritas Christiana

II m

Olivier Paździor

 

wyróżnienie

Maciej Król

Kuśnierz Martyna

 

B. Kolczynska

M. Adamowicz

38.

 

XV edycja konkursu plastycznego

"Razem bezpieczniej"

 

Straż Miejska Wałbrzych

Wyróżnienie

Ratajczak Kacper

B. Kolczyńska


 

 

 

 

rdyscyplinarny

Laureat

Damian Zawolski



Finalista II stopnia

Jakub Hayatli

J. Małecka

R. Rębacz

G. Lindenblat

M. Zaręba

Piłka Nożna Chłopców

OSiR Wałbrzych

III miejsce

Adam Niedźwiecki, Dawid Stanuszek,

Kacper Beska, Damian Tomczyk, Piotr Kowziel, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- II cykl

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski



III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- III cykl

III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek



 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „4 ” Chłopców

II miejsce

Damian Zawolski, Dawid Stanuszek, Marcel Wąsiewicz

Damian Tomczyk, Lisiak Dominik, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz, Jakub Hayatli, Jakub Konieczny

 

 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H. Juchniewicz

Wojewódzki Festiwal Projektów – w ramach projektu Zrozumieć Świat

III m

Marcel Wąsiewicz, Mateusz Zdrada, Piotr Kowziel

 

 

A. Flis

Wygraj Przyszłość – konkurs interdyscyplinarny

Nagroda II stopnia

Szymon Kaczyński, Wiktoria Madziała

 

Finaliści I stopnia

Marcel Wąsiewicz, Damian Zawolski

 

Finaliści II stopnia

Julia Czyżyk , Magda Opala, Mateusz Zdrada, Jakub Bukała

 

 

 

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

A. Flis

G. Lindenblat

M.Adamowicz

M. Zaręba

VII Międzyszkolny Konkurs Papieski Rodzina szkoła wiary i miłości na podstawie życia błogosławionego Jana Pawła II

 

III miejsce

Kamila Wierzchołowska

 

Wyróżnienie

Igor Urbankiewicz

 

 

 

Jolanta Tekiela

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

III miejsce

Nikola Bagazja

 

 

 

G. Lindenblat

Igrzyska śmieciowe

Wiosenny Ekoludek

Wyróżnienie

Miłosz Kolczyński

 

 

 

B. Kolczyńska

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

V/IX Konkurs Bezpieczeństwa

Finał subregionalny

Zarządu Województwa Dolnośląskiego

i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu NYSA

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

IV miejsce (klasy IV-VI)

Barbara Jabłońska, Natalia Kudela, Patrycja Marczuk

 

A. Peter

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

II Mistrzostwa Wałbrzycha

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

 

 

A. Peter

V Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

III miejsce

Julia Zalewska

 

 

 

 

 

K. Lewicka

Ogólnopolski Konkurs

TWÓJ POMYSŁ, TWOJA INICJATYWA

VII miejsce

Natalia Stępień, Julia Czyżyk, Maja Łatyszonek, Marta Tomaszewska, Karolina Folwarczna, Jakub Wrzuszczak, Maciej Wizerkaniuk, Miłosz Kolczyński, Maciej Rutkowski

 

B. Kolczyńska

II Miejski Konkurs Plastyczny

Portret Pani Wiosny

I miejsce

Amelia Samojłowicz

 

Wyróżnienie

Damian Godek

A.Peter

II miejsce

Mateusz Krzpiet



Wyróznienie

Natalia Stepień

Mateusz Marciniak

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci

 
sobota, 01 marca 2014 17:14

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2013/2014

Więcej…
 
czwartek, 14 lutego 2013 15:28

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2012/2013

Więcej…
 


Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information