logo trzymaj forme

30 Minut



Nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3

rok szkolny 2017/2018

 

  • mgr Marta Przyślewicz-Chruszcz dyrektor placówki, nauczyciel historii
  • mgr Mirosława Zaręba- wicedyrektor placówki, nauczyciel przyrody
  • mgr Patrycja Prusinowska- nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca 3- latków
  • mgr Joanna Ostrychacz - nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca 3- latków
  • mgr Dominika Kryściak - nauczyciel edukacji przedszkolnej, nauczyciel plastyki, wychowawca 4- latków
  • mgr Barbara Woźnicka - nauczyciel edukacji przedszkolne,j wychowawca 4- latków
  • mgr Agnieszka Figiel- nauczyciel edukacji przedszkolne, wychowawca 5- latków
  • mgr Edyta Ochudło -nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca 5-6- latków
  • mgr Beata Kolczyńska- nauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca 6- latków
  • mgr Ewelina Marciniak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel plastyki, wychowawca klasy Ia
  • mgr Alicja Peter - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy Ib
  • mgr Krystyna Lewicka- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy IIa
  • mgr Mirosława Adamowicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel przyrody, wychowawca klasy III a
  • mgr Barbara Dzierbińska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel j. niemieckiego, wychowawca klasy III b
  • mgr Joanna Samojłowicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel j. polskiego, wychowawca klasy III c
  • mgr Anna Flis- nauczyciel matematyki, informatyki, wdz, wychowawca kl IVa
  • mgr Ewa Tomkalska - pedagog szkolny, nauczyciel historii, wychowawca kl IV b
  • mgr Joanna Mały -nauczyciel j. angielskiego, wychowawca kl Va
  • mgr Monika Rucińska-Hryń-nauczyciel j. angielskiego, wychowawca kl Vb
  • mgr Dorota Mielczarek - nauczyciel matematyki, wychowawca klasy V c
  • mgr Renata Rębacz- nauczyciel matematyki, wychowawca klasy VI a
  • mgr Hanna Juchniewicz- nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VI b
  • mgr Jolanta Małecka- nauczyciel j. polskiego, wychowawca klasy VII a
  • mgr Maria Kiedrowska- nauczyciel j. polskiego, wychowawca klasy VII b
  • mgr Karolina Chmielewska nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Marta Dancewicz-wychowawca świetlicy
  • mgr Dorota Drzyzga – nauczyciel plastyki , wdż
  • mgr Grzegorz Kogut- nauczyciel fizyki
  • mgr Marta Kowalska nauczyciel j. angielskiego
  • ks Grzegorz Kucharski- nauczyciel religii
  • mgr Gabriela Lindenblat- wychowawca świetlicy
  • mgr Beata Łukiewicz nauczyciel matematyki, informatyki
  • mgr Janusz Radziszewski - nauczyciel religii
  • mgr Edyta Radomska- nauczyciel chemii, nauczyciel doradztwa zawodowego
  • mgr Mariola Szachalewicz- nauczyciel przyrody, geografii, biologii,wdż
  • mgr Barbara Wojnowska nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Paulina Wójcik- nauczyciel muzyki
  • mgr Anna Zawadzka- nauczyciel bibliotekarz , nauczyciel etyki