Nauczyciele Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu
- mgr Marta Przyślewicz - Chruszcz dyrektor Zespołu, nauczyciel historii,
- mgr Anna Flis wicedyrektor, nauczyciel matematyki,
- mgr Ewelina Marciniak wicedyrektor, nauczyciel EDB, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki,
- mgr Karolina Pruszkowska nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Patrycja Suława nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Patrycja Prusinowska nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Ewa Ziętek nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Agnieszka Figiel nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Aneta Szczęsna nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Monika Karolak nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Barbara Woźnicka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- mgr Anna Nowak nauczyciel wychowania przedszkolnego,
- mgr Beata Kolczyńska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- mgr Mirosława Adamowicz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- mgr Barbara Dzierbińska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel, j. niemieckiego,
- mgr Dominika Kryściak nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel plastyki,
- mgr Alicja Peter nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- mgr Dorota Mielczarek nauczyciel matematyki,
- mgr Edyta Ochudło nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- mgr Mariola Szachalewicz nauczyciel przyrody, geografii, biologii,
- mgr Renata Baczewska nauczyciel wychowania fizycznego,
- mgr Hanna Juchniewicz nauczyciel wychowania fizycznego,
- mgr Marta Kowalska nauczyciel j. angielskiego,
- mgr Joanna Mały nauczyciel j. angielskiego,
- mgr Hanna Lewicka-Jarco nauczyciel języka polskiego,
- mgr Maria Kiedrowska nauczyciel j. polskiego,
- mgr Karolina Chmielewska nauczyciel wychowania fizycznego,
- mgr Magdalena Grzesiak nauczyciel muzyki, plastyki i wychowania fizycznego,
- inż. Wojciech Andrzejewski nauczyciel informatyki,
- mgr Ewa Tomkalska nauczyciel historii,
- mgr Renata Rębacz nauczyciel matematyki,
- mgr Grzegorz Kucharski nauczyciel fizyki,
- mgr Janusz Radziszewski nauczyciel religii,
- mgr Joanna Jarosz nauczyciel języka polskiego,
- mgr Iwona Sowa nauczyciel chemii,
- mgr Agnieszka Swęd nauczyciel bibliotekarz,
- mgr Gabriela Lindenblat nauczyciel współorganizujący kształcenie,
- mgr Lucyna Stuka wychowawca świetlicy szkolnej,
- mgr Wioletta Tomczyk wychowawca świetlicy szkolnej,
- mgr Karina Ziembicka-Bartnicka nauczyciel wspomagający,
- mgr Agnieszka Wilman pedagog szkolny,
- mgr Sebastian Krawczyk psycholog szkolny,
- mgr Iwona Kamińska logopeda,
- ks Zbigniew Chromy nauczyciel religii.
|