DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut



czwartek, 14 lutego 2013 15:28

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2012/2013

Nazwa konkursu

Osiągnięte wyniki uczestników

Nauczyciel odpowiedzialny

XXI Międzynarodowy Konkurs

KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienie

Julia Zalewska,

Jakub Wrzuszczak,

Damian Zawolski

 

K. Lewicka

A. Flis

Ogólnopolski

Konkurs Fotograficzny „W poszukiwaniu Wiosny”

III miejsce

Maciej Król

M. Adamowicz

Ogólnopolski Konkurs

TWÓJ POMYSŁ, TWOJA INICJATYWA

VII miejsce

Natalia Stępień, Julia Czyżyk, Maja Łatyszonek, Marta Tomaszewska Karolina Folwarczna, Jakub Wrzuszczak, Maciej Wizerkaniuk, Miłosz Kolczyński, Maciej Rutkowski

 

 

B. Kolczyńska

Wojewódzki Festiwal Projektów – w ramach projektu Zrozumieć Świat

III m

Marcel Wąsiewicz, Mateusz Zdrada, Piotr Kowziel

 

 

A. Flis

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

V/IX Konkurs Bezpieczeństwa

Finał subregionalny

Zarządu Województwa Dolnośląskiego

i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu NYSA

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

IV miejsce (klasy IV-VI)

Barbara Jabłońska, Natalia Kudela, Patrycja Marczuk

 

A. Peter

XVIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski

PEGAZIK

Wyróżnienie

Julia Czyżyk





 

Maria Kiedrowska

Ogólnopolski Konkurs edukacyjny

Planeta Energii

 

Wyróżnienie

 

Klasa Ia

Klasa IIb

M. Adamowicz

B. Kolczyńska

Konkurs plastyczno- literacki

Jerzy Woźniak- człowiek honoru”

Laureat

Kinga Dereń

E. Marciniak

Dolnośląski Konkurs plastyczny „EFS kolorami malowany”

Wyróżnienie

Jakub Krzpiet, Mateusz Marciniak

E. Marciniak

M. Zaręba

Igrzyska śmieciowe WODA – ZIEMIA – POWIETRZE”

Podsumowanie ośmiu bloków tematycznych

II miejsce

PSP nr 30

M. Kiedrowska

J. Małecka

B. Kolczynska

E. Marciniak

A. Flis

Festiwal-Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej

II miejsce

Natalia Stępień

Maja Łatyszonek

Barbara Jabłońska

Wiktoria Madziała

Karolina Jakubasz

Marta Tomaszewska

Elwira Horeglad

Małgorzata Maciejewska

Jakub Hayatli

Damian Zawolski

Marcek Wąsiewicz

Adam Tumidajewicz

Mateusz Zdrada

Piotr Kowziel

Kacper Masełko

Szymon Mikołajczyk

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzyski Festiwal Osiągnięć dzieci i młodzieży

Kategoria przedszkola

I miejsce

Marcel Dypka

Wiktoria Krumin

Julia Grzesik

Zofia Januszewicz

Weronika Kołodziej

Magdalena Bujarska

Wiktoria Pruss

Darek Mrozek

Kinga Karpińska

Oliwier Jaśkiewicz

Krystian Czajkowski

Amelia Kuźma

 

 

E. Ochudło

A. Sakowicz

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzyski Festiwal Osiągnięć dzieci i młodzieży

Kategoria szkoły podstawowe

II miejsce

Natalia Dziubakowska

Marcel Wosiewicz

Mateusz Zdrada

Damian Zawolski

M. Zaręba

 

 

 

 

Jak segregować odpady

Konkurs plastyczny

III miejsce

Maja Stawiarz

 

Wyróżnienie

Aleksandra Synowiec

Jakub Karalus

 

B. Kolczyńska

A. Peter

 

 

 

 

Jan Paweł II- Papież rodzinny

Konkurs wiedzy o JP II

II miejsce

Julia Czyżyk

Maja Łatyszonek

 

 

D. Pietrzyk

 

 

Posprzątaj po mnie, nie rób mi obciachu

Konkurs plastyczny

Wyróżnienie

Emilia Tumidajewicz

 

A. Peter

Zielnik liści drzew

Wyróżnienie

Kinga Dereń

Mateusz Nogawka

 

 

M. Zaręba

 

 

Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii „chłopcy”

III miejsce

Adam Niedźwiecki

Dawid Stanuszek

Kacper Beśka

Damian Tomczyk

Piotr Kowziel

Maciek Tomaszewski

Przemek Przybysz

 

 

 

M. Grzesiak

H. Juchniewicz

 

 

 

 

 

Woda w obiektywie

Konkurs fotograficzny

III miejsce

Jakub Hayatli

 

 

A. Flis

 

Ścieki rurą, zapach górą

Konkurs plastyczny

III miejsce

Szymon Jarema

M. Adamowicz

 

English Christmas Contest

Świąteczny konkurs jezyka angielskiego

I miejsce

Bartek Nowak

Weronika Kwiatkowska

Natalia Stępień

 

 

J. Mały

 

 

 

BYĆ KIMŚ 2012

Konkurs interdyscyplinarny

 

Laureat

Damian Zawolski

Finaliści

Edyta Ciąpała

Maria Walczyk

Marcel Wąsiewicz

Mateusz Zdrada

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

R. Rębacz

A. Flis

G. Lindenblat

Rodzina w Literaturze

Konkurs plastyczny

III miejsce

Maja Stawiarz

Michał Szelągowski

 

 

B. Dzierbińska

B. Kolczyńska

 

XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

o tematyce górniczej

I miejsce

Maja Stawiarz

II miejsce

Gracjana Wieczorek

Wyróżnienie

Nikola Tomaszewska

 

B. Kolczyńska

M. Adamowicz

E. Marciniak

 

 

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne – I cykl

II miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski

 

III miejsce bieg 60 m

Sebastian Stolarczyk

 

III miejsce skok w dal

Dawid Stanuszek

 

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Igrzyska śmieciowe

Zrób święta dla swojego środowiska

I miejsce

Miłosz Kolczyński

 

B. Kolczyńska



Wodny Świat Wałbrzycha

Deklaracja Wałbrzyskich Ambasadorów Wody

Konkurs literacki

I miejsce

Miłosz Kolczyński



II miejsce

Julia Czyżyk



Wyróżnienie

Maria Walczyk

 

 

 

M. Kiedrowska

J. Małecka

 

 

 

 

Igrzyska śmieciowe

Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci

Konkurs plastyczny

II miejsce

Mateusz Krzpiet



Wyróznienie

Natalia Stepień

Mateusz Marciniak

 

E. Marciniak

Disce Puer

Konkurs Interdyscyplinarny

Laureat

Damian Zawolski



Finalista II stopnia

Jakub Hayatli

J. Małecka

R. Rębacz

G. Lindenblat

M. Zaręba

Piłka Nożna Chłopców

OSiR Wałbrzych

III miejsce

Adam Niedźwiecki, Dawid Stanuszek,

Kacper Beska, Damian Tomczyk, Piotr Kowziel, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- II cykl

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski



III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- III cykl

III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

Piłka siatkowa „4 ” Chłopców

II miejsce

Damian Zawolski, Dawid Stanuszek, Marcel Wąsiewicz

Damian Tomczyk, Lisiak Dominik, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz, Jakub Hayatli, Jakub Konieczny

 

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

Wygraj Przyszłość – konkurs interdyscyplinarny

Nagroda II stopnia

Szymon Kaczyński, Wiktoria Madziała

 

Finaliści I stopnia

Marcel Wąsiewicz, Damian Zawolski

 

Finaliści II stopnia

Julia Czyżyk , Magda Opala, Mateusz Zdrada, Jakub Bukała

 

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

A. Flis

G. Lindenblat

M.Adamowicz

M. Zaręba

VII Międzyszkolny Konkurs Papieski Rodzina szkoła wiary i miłości na podstawie życia błogosławionego Jana Pawła II

 

III miejsce

Kamila Wierzchołowska

 

Wyróżnienie

Igor Urbankiewicz

Jolanta Tekiela

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

III miejsce

Nikola Bagazja

 

G. Lindenblat

Igrzyska śmieciowe

Wiosenny Ekoludek

Wyróżnienie

Miłosz Kolczyński

 

B. Kolczyńska

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

II Mistrzostwa Wałbrzycha

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

A. Peter

V Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

I miejsce

Julia Zalewska

 

K. Lewicka

II Miejski Konkurs Plastyczny

Portret Pani Wiosny

I miejsce

Amelia Samojłowicz

 

Wyróżnienie

Damian Godek

 

A.Peter

Najciekawszy

STRÓJ

W BARWACH BIAŁO-CZERWONYCH

I miejsce

Kacper i Filip Lepietuszko

 

 

B. Kolczyńska

VIII edycja Wałbrzyskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków ÓSEMECZKA

Tytuł laureata

Julia Czyżyk

Maja Łatyszonek

M. Kiedrowska

Wodny Świat Wałbrzycha

Przyłącz się…” ( artykuł prasowy)

I miejsce

Marta Tomaszewska

 

IV miejsce

Natalia Dziubakowska

 

Wyróżnienie

Gabrysia Urbankiewicz

J. Małecka

Igrzyska śmieciowe

Świąteczne problemy Pawła”

Konkurs literacki

II miejsce

Miłosz Kolczyński

 

Wyróżnienie

Maria Walczyk

M. Kiedrowska

J. Małecka

III Powiatowy Festiwal

PIOSENKI DZIECIECEJ FANTAZJA w kat. Kl IV-VI

II miejsce

Mateusz Marciniak

M. Grzesiak

Igrzyska śmieciowe Góra śmieci ziemię szpeci

Konkurs literacki

III miejsce

Hubert Górecki

M. Kiedrowska

Stowarzyszenie Rodzice Rodzicom

III edycja konkursu

MAMO, TATO- JESTEŚ MOIM MISTRZEM

Wyróżnienie

Kamila Wierzchołowska

Damian Zawolski

J. Tekiela

Konkurs plastyczny

ZAPROJEKTUJ DUCHA MIASTA WAŁBRZYCHA:

I miejsce

Jakub Krzpiet

E. Marciniak

Regionalny Konkurs Plastyczno-literacki

MOJA MAMA

II miejsce

Aleksandra Jaśkiewicz

B. Kolczyńska

Międzyszkolny konkurs Logiczny

Wyróżnienie

Julia Zalewska

K. Lewicka

Biegi Przełajowe

o Puchar Dyrektora ZS Nr 4

IV miejsce

Tomaszewski Maciek, Tomczyk Damian, Kowziel Piotr, Niedźwiecki Adam, Zawolski Damian, Stanuszek Dawid

 

V miejsce

Patrycja Pelińska, Marta Tomaszewska, Patrycja Marczyk, Alicja Topolewska, Joanna Wojtylak,, Weronika Rembak, Klaudia Oleksińska, Julia Piekutowska, Laura Szczęsna

H. Juchniewicz

M. Grzesiak

 


Igrzyska śmieciowe

Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci

II miejsce

Mateusz Krzpiet



Wyróznienie

Natalia Stepień

Mateusz Marciniak

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

XVIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski

PEGAZIK

Wyróżnienie

Julia Czyżyk

Maria Kiedrowska

Disce Puer

Konkurs Interdyscyplinarny

Laureat

Damian Zawolski



Finalista II stopnia

Jakub Hayatli

J. Małecka

R. Rębacz

G. Lindenblat

M. Zaręba

Piłka Nożna Chłopców

OSiR Wałbrzych

III miejsce

Adam Niedźwiecki, Dawid Stanuszek,

Kacper Beska, Damian Tomczyk, Piotr Kowziel, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- II cykl

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski



III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- III cykl

III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek



 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „4 ” Chłopców

II miejsce

Damian Zawolski, Dawid Stanuszek, Marcel Wąsiewicz

Damian Tomczyk, Lisiak Dominik, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz, Jakub Hayatli, Jakub Konieczny

 

 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H. Juchniewicz

Wojewódzki Festiwal Projektów – w ramach projektu Zrozumieć Świat

III m

Marcel Wąsiewicz, Mateusz Zdrada, Piotr Kowziel

 

 

A. Flis

Wygraj Przyszłość – konkurs interdyscyplinarny

Nagroda II stopnia

Szymon Kaczyński, Wiktoria Madziała

 

Finaliści I stopnia

Marcel Wąsiewicz, Damian Zawolski

 

Finaliści II stopnia

Julia Czyżyk , Magda Opala, Mateusz Zdrada, Jakub Bukała

 

 

 

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

A. Flis

G. Lindenblat

M.Adamowicz

M. Zaręba

VII Międzyszkolny Konkurs Papieski Rodzina szkoła wiary i miłości na podstawie życia błogosławionego Jana Pawła II

 

III miejsce

Kamila Wierzchołowska

 

Wyróżnienie

Igor Urbankiewicz

 

 

 

Jolanta Tekiela

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

III miejsce

Nikola Bagazja

 

 

 

G. Lindenblat

Igrzyska śmieciowe

Wiosenny Ekoludek

Wyróżnienie

Miłosz Kolczyński

 

 

 

B. Kolczyńska

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

V/IX Konkurs Bezpieczeństwa

Finał subregionalny

Zarządu Województwa Dolnośląskiego

i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu NYSA

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

IV miejsce (klasy IV-VI)

Barbara Jabłońska, Natalia Kudela, Patrycja Marczuk

 

A. Peter

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

II Mistrzostwa Wałbrzycha

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

 

 

A. Peter

V Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

III miejsce

Julia Zalewska

 

 

 

 

 

K. Lewicka

Ogólnopolski Konkurs

TWÓJ POMYSŁ, TWOJA INICJATYWA

VII miejsce

Natalia Stępień, Julia Czyżyk, Maja Łatyszonek, Marta Tomaszewska, Karolina Folwarczna, Jakub Wrzuszczak, Maciej Wizerkaniuk, Miłosz Kolczyński, Maciej Rutkowski

 

B. Kolczyńska

II Miejski Konkurs Plastyczny

Portret Pani Wiosny

I miejsce

Amelia Samojłowicz

 

Wyróżnienie

Damian Godek

A.Peter

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information