DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut



sobota, 01 marca 2014 17:14

Konkursy i zawody sportowe – osiągnięcia

Rok szkolny 2013/2014

Nazwa konkursu

Wyniki uczestników

Nauczyciel odpowiedzialny

 

Miejski Konkurs plastyczny

,,Ślady historii w moim mieście”

 

II miejsce

Dominika Staśkiewicz

 

-wyróżnienie

Magdalena Rakowska

 

Wyróżnienie

Aleksandra Wrzuszczak

 

E. Marciniak

 

Miejski Konkurs plastyczny

,,Jesień w lesie”

Wyróżnienie

Julia Piekutowska

E. Marciniak

 

Miejski Konkurs plastyczny

,,Bezpieczeństwo w domu”

Im

Kacper Bagazja

 

B. Kolczyńska

 

 

Miejski Konkurs plastyczny

,,Gdzie Ty jesteś Jesieni”

IIIm

Maja Stawiarz

Wiktoria Prus

D. Kryściak

 

Powiatowy Konkurs plastyczny

,, Mamo, tato nie parkuj na kopercie”

Im

Maja Stawiarz

IIIm

Jakub Warmiłło

B. Kolczyńska

A. Peter

 

Miejski Konkurs plastyczny

O tematyce górniczej

Im

Tumidajewicz Emilia

IIm

Waleriańczyk Oktawia

Skrzyniarz Kacper

Stawiarz Maja

IIIm

Karalus Kuba III miejsce

A. Peter

 

B. Kolczyńska

 

Powiatowy Konkurs plastyczny

,, Podróż przez ekologię ze Strażą miejską”

Im

Zuzanna Zachariasz

IIIm

Paulina Margiela

Wyróżnienie

Julia Czylok

 

E. Marciniak

 

A. Peter

 

 

Powiatowy Konkurs czytelniczy

Pożeracze książek ,,Podróże w literaturze”

IIm

Julia Zalewska

IIIm

Maciej Wizerkaniuk

 

 

 

 

M. Grzesiak

M. Kiedrowska

 

,, Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej – wybieram zdrowie”

II miejsce

Julia Gunia, Julia Czylok, Amelia Franas, Inga Kostrzewa, Oliwia Kościelna, Alicja Kozak, Krystian Mitek, Amelia Samojłowicz, Aleksandra Synowiec, Emilia Tumidajewicz, Oktawia Waleriańczyk, Maja Stawiarz, Wiktoria Dębicka, Aleksandra Jaśkiewicz, Kacper Skrzyniarz, Karol Mikołajczyk

A. Peter

 

B. Kolczyńska

 

M. Grzesiak

 

Konkurs interdyscyplinarny

BYĆ KIMŚ

laureat I miejsce

Maja Łatyszonek

Finaliści I stopnia

Julia Czyżyk , Maciej Wizerkaniuk

Finaliści II stopnia

Barbara Jabłońska, Adam Tumidajewicz

Szymon Kaczyński

III miejsce w klasyfikacji zespołowej

PSP 30

 

M. Kiedrowska

J. Małecka

A. Flis

G. Lindenblat

M. Adamowicz

 

Zasady bezpieczeństwa Kubusia Puchatka

wyróżnienie

Nikola Waleriańczyk

E. Marciniak

 

Powiatowy Konkurs Literacki

TWÓRCY KSIĄŻEK

III m

Igor Urbankiewicz

J. Małecka

Wojewódzki Konkurs

ARMIA KRAJOWA

I JEJ BOHATEROWIE- elementarz

Wyróżnienie

Kacper Masełko

M. Przyslewicz- Chruszcz

Ewelina Marciniak

Interdyscyplinarny konkurs

DISCE PUER JUNIOR

Tytuł Finalisty I stopnia

Barbara Jabłońska

Szymon Kaczyński

Tytuł finalisty II stopnia

Julia Czyżyk

Maciej Wizerkaniuk

Szymon Mikołajczyk

M. Kiedrowska

J. Małecka

A. Flis

G. Lindenblat

M. Adamowicz

19 Dolnośląski Konkurs recytatorski

PEGAZIK

II m

Julia Czyżyk

M. Kiedrowska

Konkurs interdyscyplinarny

WYGRAJ PRZYSZŁOŚĆ

W kategori NAJLEPSZA SZKOŁA –

II m – PSP 30

Finalista I stopnia ( j. angielski)

Wiktoria Madziała

Finalista II stopnia ( część humanistyczna)

Szymon Kaczyński

M. Kiedrowska

J. Małecka

A. Flis

G. Lindenblat

M. Adamowicz

III Mistrzostwa w EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

I m

Samojłowicz Amelia

Kozak Alicja

Waleriańczyk Oktawia

A. Peter

VI/X KONKURS BEZPIECZEŃSTWA ( półfinał)

I m

Samojłowicz Amelia

Kozak Alicja

Waleriańczyk Oktawia

A. Peter

XII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

W krainie ortografii

IIm

Wiktoria Dębicka

B. Kolczyńska

 

Miejski Konkurs na

EKO-MASKOTKĘ

IIIm

Kamila Wierzchołowska

Wyróżnienie

Marta Kwolek

M. Adamowicz

 

IX edycja powiatowego

Konkursu plastycznego

WIELKANOCNE ZWIERZATKO

Wyróżnienie

Jakub Warmiłło

A. Peter

 

Miejski Konkurs Plastyczny

MÓJ WAŁBRZYCH, MOJE MIEJSCE

klasy 1-3

II m

Sandra Kosińska, Natalia Dudek, Stanisław Przepiórski

III m

Wojciech Kubiak

Wyróżnienie

Aleksandra Jaśkiewicz, Maja Stawiarz, Marta Kwolek, Kamila Wierzchołowska, Maciej Król, Adam, Jakub Kwiatkowscy, Krzysztof Przepiórski, Dominika Szczurek

Klasy 4-6

II m

Kinga Dereń

III m

Martyna Stypułkowska, Julia Zalewska

Wyróżnienie

Dominika Staśkiewicz, Oskar Folwarczny

J. Samojłowicz

K. Lewicka,

E. Marciniak B. Dzierbińska, M. Adamowicz,

B. Kolczyńska,

A. Peter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Marciniak

 

Dzień Flagi

Miejski Konkurs na strój w barwach biało-czerwonych

I m

Maja Stawiarz

m III

Anastazja Kuratewicz

B. Kolczyńska

 

VIII powiatowy Konkurs Plastyczno- Literacki

SERCU BLISKIE – POLSKIE SYMBOLE NARODOWE

 

 

IIm

Kuba Wysocki

Miłosz Kolczyński

Maciej Król

M. Kiedrowska

M. Adamowicz

 

Wodny Świat Wałbrzycha

Powiatowy Konkurs literacki-plastyczny-techniczny

na temat wody

 

W kategorii NAJLEPSZA SZKOŁA

II m – PSP 30

Im

Alicja Dolata, Maciej Rutkowski, Kacper Skrzyniarz, Natalia Stępień

III m

Julia Połeć

IV m

Krystian Mitek, Alicja Topolewska, Miłosz Kolczyński, Kacper Bagazja

Wyróżnienia

Alicja Łodzińska,Eryk Maroński, Mateusz Marciniak, Paweł Banasik, Maja Stawiarz Kacper Masełko, Marta Tomaszewska, Maciej Król

M. Grzesiak.

B. Kolczynska,

J. Małecka. M. Kiedrowska. M. Adamowicz. M. Zareba

E. Marciniak

 

Regionalny Konkurs Plastyczno-Literacki

MOJA MAMA

IIm

Oktawia Waleriańczyk

A. Peter

 

KANGUR MATEMATYCZNY

Konkurs międzynarodowy

wyróżnienie

Maciej Wizerkaniuk, Julia Zalewska

A. Flis, G. Lindenblat

 

ŚWIĘTO WOLNOŚCI.

25 ROCZNICA WYBORÓW 4 CZERWCA 1989

IIm

Aleksandra Bujakiewicz

wyróżnienie

Maciej Rutkowski

E. Marciniak

 

IX edycja Wałbrzyskiego Konkursu Wolontariuszy

ÓSEMECZKA

Tytuł laureata

Wiktoria Madziała

M. Kiedrowska

 

Biegi Przełajowe im. Janusza Kusocińskiego

O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu

Vm

Alicja Topolewska, Patrycja Marczyk, Nikola Szlębarska, Julia Piekutowska,, Justyna Chmiel, Wiktoria Niebieszczańska, Dominika Staśkiewicz, Karolina Jakubasz, Klaudia Zając, Sandra Orłowska, Adam Niedźwiecki, Masełko Kacper, Gabriel Migasiewicz, Damian Dąbrowski, Kacper Sobota

H. Juchniewicz

 


XVIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski

PEGAZIK

Wyróżnienie

Julia Czyżyk

Maria Kiedrowska

Disce Puer

Konkurs Interdyscyplinarny

Laureat

Damian Zawolski



Finalista II stopnia

Jakub Hayatli

J. Małecka

R. Rębacz

G. Lindenblat

M. Zaręba

Piłka Nożna Chłopców

OSiR Wałbrzych

III miejsce

Adam Niedźwiecki, Dawid Stanuszek,

Kacper Beska, Damian Tomczyk, Piotr Kowziel, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- II cykl

III miejsce bieg 60 m

Damian Zawolski



III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek

 

H. Juchniewicz

Zimowe Czwartki Lekkoatletyczne- III cykl

III miejsce rzut piłką lekarską

Damian Zawolski

 

III miejsce skok w dal

Damian Stanuszek



 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „4 ” Chłopców

II miejsce

Damian Zawolski, Dawid Stanuszek, Marcel Wąsiewicz

Damian Tomczyk, Lisiak Dominik, Maciej Tomaszewski, Przemek Przybysz, Jakub Hayatli, Jakub Konieczny

 

 

H. Juchniewicz

Piłka siatkowa „3” Dziewcząt

II miejsce

Alicja Topolewska, Barbara Jabłońska ,

Marta Tomaszewska, Patrycja , Natalia Kudela,

Julia Piekutowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H. Juchniewicz

Wojewódzki Festiwal Projektów – w ramach projektu Zrozumieć Świat

III m

Marcel Wąsiewicz, Mateusz Zdrada, Piotr Kowziel

 

 

A. Flis

Wygraj Przyszłość – konkurs interdyscyplinarny

Nagroda II stopnia

Szymon Kaczyński, Wiktoria Madziała

 

Finaliści I stopnia

Marcel Wąsiewicz, Damian Zawolski

 

Finaliści II stopnia

Julia Czyżyk , Magda Opala, Mateusz Zdrada, Jakub Bukała

 

 

 

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

A. Flis

G. Lindenblat

M.Adamowicz

M. Zaręba

VII Międzyszkolny Konkurs Papieski Rodzina szkoła wiary i miłości na podstawie życia błogosławionego Jana Pawła II

 

III miejsce

Kamila Wierzchołowska

 

Wyróżnienie

Igor Urbankiewicz

 

 

 

Jolanta Tekiela

Powiatowy Konkurs Matematyczny

dla klas IV

III miejsce

Nikola Bagazja

 

 

 

G. Lindenblat

Igrzyska śmieciowe

Wiosenny Ekoludek

Wyróżnienie

Miłosz Kolczyński

 

 

 

B. Kolczyńska

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

V/IX Konkurs Bezpieczeństwa

Finał subregionalny

Zarządu Województwa Dolnośląskiego

i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu NYSA

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

IV miejsce (klasy IV-VI)

Barbara Jabłońska, Natalia Kudela, Patrycja Marczuk

 

A. Peter

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

II Mistrzostwa Wałbrzycha

I miejsce (klasy I-III)

Alicja Kozak, Julia Zalewska, Aleksandra Wrzuszczak

 

 

 

A. Peter

V Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

III miejsce

Julia Zalewska

 

 

 

 

 

K. Lewicka

Ogólnopolski Konkurs

TWÓJ POMYSŁ, TWOJA INICJATYWA

VII miejsce

Natalia Stępień, Julia Czyżyk, Maja Łatyszonek, Marta Tomaszewska, Karolina Folwarczna, Jakub Wrzuszczak, Maciej Wizerkaniuk, Miłosz Kolczyński, Maciej Rutkowski

 

B. Kolczyńska

II Miejski Konkurs Plastyczny

Portret Pani Wiosny

I miejsce

Amelia Samojłowicz

 

Wyróżnienie

Damian Godek

A.Peter

II miejsce

Mateusz Krzpiet



Wyróznienie

Natalia Stepień

Mateusz Marciniak

 

J. Małecka

M. Kiedrowska

Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information