logo trzymaj forme

30 Minutśroda, 26 marca 2014 16:17

Obszar 4: Kwalifikacje i doskonalenie nauczycieli

Nauczyciele Publicznej szkoły podstawowej nr 30 im. Armii Krajowej w Wałbrzychu cyklicznie uczestniczą w konferencjach oraz szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. Wychowawcy uczestniczyli w następujących szkoleniach promujących aktywność fizyczną:

  1. „Choinka i aniołki w zabawach i zajęciach z dziećmi. Wykorzystanie elementów metody Klanzy, Kinezjologii Edukacyjne i Edukacji Przez Ruch.”

  2. „Twórcze przedszkole”

  3. Zajęcia muzyczne i rytmiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym „Cztery pory roku”

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information