logo trzymaj forme

30 MinutPraktyki w Przedszkolu Montessori
NASZE PRZEDSZKOLE
czwartek, 01 lutego 2018 08:02

20180117 104629W ramach funduszy unijnych Pani Patrycja Prusinowska z Panią Agnieszką Figiel rozpoczęły studia podyplomowe na kierunku Pedagogika Montessori w szkole i w przedszkolu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.


W ramach studiów swoje praktyki odbyły w Przedszkolu Montessori "Pestka" we Wrocławiu. Pedagogika Montessori jest metodą, która kładzie nacisk na swobodny rozwój dzieci. Zadaniem jest wspieranie spontaniczności i twórczości, umożliwianie im wszechstronnego rozwoju fizycznego, kulturowego i społecznego.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information