logo trzymaj forme

30 MinutAnna Samusionek czyta dzieciom
NASZE PRZEDSZKOLE
wtorek, 05 czerwca 2018 05:23

20180601 103134 resized,,Czytanie jest to odnajdywanie własnych bogactw
i własnych możliwości przy pomocy cudzych sł
ów."
Jarosław Iwaszkiewicz

W ramach odbywającego się w Wałbrzychu Festiwalu Reżyserii Filmowej nasze przedszkolaczki spotkały się w Starej Kopalni z Anną Samusionek. Aktorka znana min. z serialu ,, Na Wspólnej" czytała dzieciom ulubione książki swojej córki ,,Przygody Tupcia Chrupcia". Autorką bajek, które polubiły również dzieci z naszego przedszkola jest Anny Casalis.

Mam nadzieję, że to wyjątkowe spotkanie dzieci ze znaną osobą oraz literaturą zaprocentuje wieloletnią przyjaźnią z książkami.

Beata Kolczyńska

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information