logo trzymaj forme

30 MinutWizyta pieska
NASZE PRZEDSZKOLE
czwartek, 18 października 2018 05:42

wizyta pieska1Dnia 17 października 2018 roku nasze Przedszkole gościło specjalnego gościa...była to Punia- mieszkaniec Fundacji Na Pomoc Zwierzętom. Sunia wraz ze swoją panią przyjechały do nas z Boguszowa Gorce. Punia podobnie jak inne niechciane i niekochane zwierzęta nie miała łatwego startu: zły człowiek wyrzucił ją z pędzącego samochodu jak była jeszcze szczeniakiem.Dzisiaj Punia ma 15 lat i jest szczęśliwa ze swoją Panią Wiolą...

Podczas spotkania dzieci usłyszały wiele ciekawych historii związanych z mieszkańcami Fundacji oraz dowiedziały się jak dbać, pielęgnować i mądrze kochać zwierzęta, które nam ludziom oddają całych siebie wraz z bezinteresowną i dozgonną miłością, której bardzo często same od ludzi nie dostają...

Wizyta pieska wzbudziła w nas wiele pozytywnych emocji- dziękujemy za odwiedziny....

Dominika Kryściak

wizyta pieska1

 

 

wizyta pieska2

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information