logo trzymaj forme

30 MinutFestiwal Nauki "Kraina mydełek"
NASZE PRZEDSZKOLE
środa, 24 października 2018 09:38

20181016 111546Dnia 16.10.2018 r w naszej szkole odbył się po raz kolejny Festiwal Nauki .W tym roku w warsztatach mydlarskich "Kraina mydełek" wzięły udział przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Wałbrzychu.Jak zawsze były to pachnące ,kolorowe pełne kreatywnej twórczości zajęcia.Dziekuje Pani Dyrektor przedszkola za podziękowanie.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information