logo trzymaj forme

30 MinutWycieczka do Minieurolandu
AKTUALNOŚCI
środa, 31 maja 2017 20:31

„Nic tak nie cieszy – jak uśmiech na twarzy dziecka"

Lidia Jasiak

 

20170531 091729 W dniu 31 maja 2017 roku z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas Trzecich wybrali się na wycieczkę do największej atrakcji ziemi kłodzkiej - Minieurolandu. Tam poczuli się jak Guliwer w krainie Liliputów i jednocześnie jak Alicja w zaczarowanym ogrodzie.


Pośród zapachu niezliczonych kwiatów spacerowali alejkami, a przy tym odbywali bajeczną podróż dookoła świata poznając sekrety najsłynniejszych budowli naszego globu. W minieurolandzie znajdują się bowiem miniatury budowli od czasów starożytnych aż do współczesności. Aby podróż była barwniejsza i apetyczniejsza dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych poznając i degustując dania kuchni włoskiej, francuskiej, czeskiej i polskiej. Najbardziej smakował jednak nasz rodowity koktajl z truskawek :)

Podczas warsztatów botanicznych nasi milusińscy rozpoznawali i siali zioła dodawane do potraw na całym świecie. Po pasjonujących zajęciach dzieci znowu zgłodniały i udały się na kiełbaski z grilla. Na zakończenie tej niesamowitej wyprawy wielką przyjemnością okazał się relaks na największym w regionie placu zabaw.

 

Beata Kolczyńska

Edyta Ochudło

Alicja Peter

 

unia

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebrania z rodzicami

 odbędą się

11.12.2017 (poniedziałek)

Grupy przedszkolne godz. 16.30

Klasy I – III godz. 17.00

KLASY IV-VII godz. 17.30

Więcej …
 
Rozkład zajęć - rok szkolny 2017/2018 od 2 X 2017

Do pobrania: rozkład zajęć - rok szkolny 2017/2018 od 2 X 2017

 
Harmonogram zebrań z rodzicami w Roku Szkolnym 2017/2018
Więcej …

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
15 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec