logo trzymaj forme

30 MinutBaśniowa kraina na Wilczej Porębie
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 05 czerwca 2017 20:11

1W Dzień Dziecka 01.06 grupa sześciolatków i uczniowie klasy I „a” wspólnie z wychowawcami i rodzicami wybrali się na wspaniałą wycieczkę do Karpacza - Parku Bajek, aby przenieść się do bajkowego świata i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pośród leśnych ścieżek uczniowie odkrywali chatki, z których każda stanowiła inną bajeczną opowieść. Można tam było spotkać m.in. Królową Śniegu, Calineczkę, Śpiącą Królewnę i Kopciuszka. Przy każdej z chatek dzieci rozwijały swoją wyobraźnie słuchając nagrań z treścią bajki i obserwując wspaniale wykonane ruchome lalki.

Poza bajecznymi domkami na terenie parku bawiły się na dużym placu zabaw z nowoczesnymi konstrukcjami, wspięły się na szczyt miniaturowej Śnieżki i dotknęły kamiennej makiety obserwatorium meteorologicznego. Sporą frajdą okazały się gry wodne oraz letni tor zjazdowy (Summer Tubing) na specjalnych pontonach.

Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych przeżyć i dała możliwość podziwiania pięknego górskiego krajobrazu.

 

unia

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebrania z rodzicami

 odbędą się

11.12.2017 (poniedziałek)

Grupy przedszkolne godz. 16.30

Klasy I – III godz. 17.00

KLASY IV-VII godz. 17.30

Więcej …
 
Rozkład zajęć - rok szkolny 2017/2018 od 2 X 2017

Do pobrania: rozkład zajęć - rok szkolny 2017/2018 od 2 X 2017

 
Harmonogram zebrań z rodzicami w Roku Szkolnym 2017/2018
Więcej …

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
15 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Celina, Fortunata, Ignacy, Iga, Ignacja,
Żegota, Krystiana, Nina, Walerian,
Waleriana, Wolimir

Do końca roku zostało 17 dni.
Zodiak: Strzelec