logo trzymaj forme

30 MinutDzień Górnika
AKTUALNOŚCI
środa, 06 grudnia 2017 06:37

czapka gornikW dniu 4 grudnia 2017 roku z okazji Dnia Górnika nasi uczniowie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele Pod Wezwaniem Aniołów Stróżów.

Następnie przemaszerowali w barwnej paradzie ulicami Wałbrzycha wraz z górnikami z Polski, Czech i Niemiec. Pod Pomnikiem Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego złożyli kwiaty i wysłuchali przemówień Prezydenta Romana Szełemeja oraz przybyłych gości. To był niezwykły dzień, pełen emocji i chwil wzruszenia.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information