logo trzymaj forme

30 MinutŻonkilowa kwesta
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 05:57

zonkiloWolontariusze naszej szkoły już po raz kolejny włączają się w akcję ,,Żonkilowa kwesta’’, której inicjatorem jest Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu. 13 kwietnia miało miejsce uroczyste rozpoczęcie akcji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom osieroconym, przez pacjentów hospicjum oraz na rehabilitację dzieci nieuleczalnie chorych.

Pola Nadziei 2018 honorowym patronatem objęli: Kamil Zieliński - Wicewojewoda Dolnośląski i Roman Szełemej - Prezydent Miasta Wałbrzycha.

W ubiegłym roku naszym wolontariuszom udało się zebrać ponad 3 tys. złotych, a w tym - chcielibyśmy bardzo przekroczyć tę kwotę. Czy nam się to uda? Liczymy na szczerych darczyńców i ich wielkie serca.

Już dziś - BARDZO DZĘKUJEMY!

IMG 20180413 123930 1

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Czwartek
19 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
Wincenty, Wodzisław

Do końca roku zostało 166 dni.
Zodiak: Rak

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information