logo trzymaj forme

30 Minut„Czysty i zielony Wałbrzych”- po raz kolejny aktywny udział w akcji
AKTUALNOŚCI
wtorek, 24 kwietnia 2018 07:57

20180421 092913„Czysty i zielony Wałbrzych” - pod takim hasłem pracownicy, rodzice uczniów i uczniowie naszej placówki, uczestniczyli 21 kwietnia w akcji sprzątania naszego miasta.

Zostały wysprzątane tereny leśne wokół szkoły, przejścia między ulicami Żeromskiego, Chałubińskiego i Bardowskiego. Na pracach porządkowych się nie skończyło. Ważnym elementem było posadzenie nowych drzew na terenie naszej szkoły.

Wszyscy uczestnicy spisali się na medal. Szczególne podziękowania dla licznej grupy rodziców, którzy brali udział w akcji.

 Mirosława Zaręba

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

Do końca roku zostało 135 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information